دانلود بازی فارسی و فکری دانا برای اندروید 1.4.3 – ( بازی آنلاین کلمات)

انتشار: 12 اردیبهشت 1398
ورژن: 1.4.3
دانلود بازی فارسی و فکری دانا برای اندروید 1.4.3 – ( بازی آنلاین کلمات)

قبل از این بسیاری مختلف از بازی های فکری در سبک (کلمات و دانستنی) در سایت عرضه کرده ایم که به دست طراحان و برنامه نویسان ایرانی طراحی شده است. دانا یکی از این بازی ها است که دارای طراحی با کیفیت با سبک کلمات است که قابل نصب و استفاده در موبایل های اندروید می باشد. در این بازی نیز همانند دیگر بازی های فکری که محبوب ترین آن ها عبارتند از آمیرزا، فندوق و … شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا از طریق به کارگیری هوشتان بازی را جلو ببرید و کلمات جدید را یافت کنید. رفته رفته تسلطون به بایز بیشتر میشه و راحت تر میتوانید کلمات را پیدا کنید. البته لازم به ذکر است که بازی به مرور سخت و سخت تر می شود و چالش فکری را از هر لحاط افزایش می دهد!

بیش از 600 مرحله مختلف و جذاب با سرگرمی بالا به همراه شخصیت های مختلف که شما در بازی دانا همراهی می کنند. این بازی باعث ارتقاء هوش می شود که دلیل آن چالش کشیدن مغز برای یافتن کلمات میباشد. در هر حال آخرین و جدیدترین نسخه از بازی دانا را در ادامه مطلبمی توانید مورد دانلود قرار دهید و از بازی کردن لذت ببرید! صداگذاری عالی به همراه شخصیت ها و گرافیک جذاب از ویژگی های این بازی زیبا است که با نصب آن می توانید شاهد تمام امکانات و ویژگی ها به صورت رایگان باشید!

ویژگی های بازی دانا

– رقابت آنلاین در سطح‌های مختلف

– دارا بودن بیش از 600 مرحله‌ ی جذاب و سرگرم کننده

– کلی مرحله ی با حال و متفاوت نسبت به هم

– چالش هوش و سنجش سطح دانش در زمینه کلمات

– ارتقا و تقویت کزدن حافظه با چالش کشیدن مغز

– آشنایی و یادگیری با کلمات جدید

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.