دانلود Aftabe 1.4.3 – بازی ایرانی و فکری آفتابه اندروید

انتشار: 5 تیر 1396
ورژن: 1.4.3
دانلود Aftabe 1.4.3 – بازی ایرانی و فکری آفتابه اندروید

آفتابه یکی از بهترین بازی های فکری و معمایی می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی و برای گوشی و تبلت های اندروید تولید شده است. نحوه بزی بسیار آسان و ساده هست که تنها کار شما دادن و یافتن کلمه درست برای هر تصویر از هر مرحله بازی است که رفته رفته بازی سخت تر می شود و برای پاسخ درست، باید خودتام را به چالش های فکری بکشید! البته شما می توانید سکه بگیرید و با استفاده از آن ها در مراحل سخت، از راهنما کمک بگیرید تا بتوانید زودتر مرحله را پشت سر بگذارید!

وجود مراحل زیاد جزوی از ویژگی های این بازی زیبا است که در هر آپدیت از بازی، مراحل بسیار دیگری نیز اضافه می شود . جذابیت بازی را بالا می برد! آفتابه یک بازی ساده و بسیار سرگرم کننده است که اگر دوستدار بازی های فکری و معمیایی هستید، می توانید با این بازی ساعت ها سرگرم شوید و لذت ببرید!

برخی از ویژگی های بازی آفتابه

  • کم حجم
  • نحوه بازی آسان و ساده
  • اضافه شدن مراحل جدید و جذاب در هر آپدیت از بازی!
  • استفاده از سکه برای گرفتن راهنما در هر مرحله
  • چالش های فکری سخت و دشوار
  • وجود مراحل بسیار زیاد
  • بسیار سرگرم کننده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.