دانلود Zombie Siege 0.1.398 – بازی تیراندازی محاصره زامبی برای اندروید

انتشار: 16 مرداد 1398
ورژن: 0.1.398
سیستم مورد نیاز: 2.3.3 به باللا
دانلود Zombie Siege 0.1.398 – بازی تیراندازی محاصره زامبی برای اندروید

Zombie Siege به زبان شیرین فارسی ( محاصره زامبی ) بازی مد نظر برای قرار دادنبا لینک مستقیم در این مطلب می باشد. همانطور از عنوان پست پیداست، بازی طراحی شده برای سیستم عامل اندروید از سوی استودیو بازی سازی Elex است. بازی محاصره زامبی در واقع یک گیم پلی از جنگ جهانی مدرن RTS بقای آخرالزمانی است که به صورت آنلاین بوده و نیاز به اتصال اینترنت دارد. هیجان انگیز ترین بازی تاکتیکی MMO با مضمون جنگ از جمله غارت و نابود کننده می باشد!

از راهکارهای منحصر به فرد برای فتح بازیکنان از سراسر جهان استفاده کنید. قدرتمندترین ارتش را در دنیای هرج و مرج بنا کنید و راه خود را برای پیروزی راهپیمایی کنید! برای جنگ زامبی آماده شوید و در جنگهای PvP در زمان واقعی با افسران قدرتمند شرکت نمایید! رهبری ارتش افسانه ای را در مبارزات حماسی و تسخیر کننده جهانی! شیرجه رفتن به نبردهای چند نفره فک رها کن و در واقع قدرت خود را در این عرصه آناین متفاوت کشتار زامبی قابت کنید. بازی Zombie Siege جهانی آخرالزمانی را شبیه سازی می کند که در آن شاهد انواع موجودات مختلف به نام زامبی خواهید بود و باید در مقابل آن ها تن به مبارزه دهید!

گرافی جذاب و با کیفیت نسبت به حجم کم از ویژگی های بازی است و همچنین وجود آیتم های مختلف خاص خود بازی از سلاح ها تا زمین های خشک و بی آب که تنها بخشی از ویژگی ها است. آخرین و حدیدترین نسخه اورجینال بازی موجود در گوگل پلی ، قابل دانلود از ادامه مطلب است که با یک کلیک ساده و استفاده از راهمای مطلب تجربه بازی Zombie Siege را در موبایل خود مهیا کنید!

ویژگی های بازی Zombie Siege

  • بازی انلاین با بازی بازماندگان از سراسر جهان و رقابت و معاشرت در حالت PvP آ
  • بیش از 60 افسر با قابلیت سفارشی سازی و آزاد کردن
  • مبارزه مکانیک در حالت مدرن از جهانی آخرالزمانی
  • شهر نابود شده از حجوم بسیار زیاد زامبی ها
  • نبرد از طریق متحد شدن با دیگر بازیکنان
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.