دانلود WW2: Strategy Commander 1.0.2 – بازی جنگ جهانی دوم اندروید با دیتا

انتشار: 10 تیر 1397
ورژن: 1.0.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود WW2: Strategy Commander 1.0.2 – بازی جنگ جهانی دوم اندروید با دیتا

WW2: Strategy Commander جنگ جهانی دوم: فرمانده استراتژی یک بازی نسبتا جدید برای دوستداران مجموعه بازی هایی از جنگ جهانی دوم در سیستم عامل اندروید است که مورد عرضه قرار گرفته از سوی استودیو بازی سازی JOYNOWSTUDIO می باسد. شما را به سال ها قبل و به زمانی که جنگ جهانی دوم رخ داد می برد و شاهد رویداردهای  استراتژی جنگ در اون زمان خواهید بود. این بازی یک رویداد و تاریخ نظامی کلاسیک، با عملیات مبتنی بر نوبه خود است که به عنوان یک فرمانده جنگی  از جنگ جهانی دوم باید تصمیمات استراتژی سرنوشت ساز را بگیرید. اردوگاه را انتخاب کنید، در تمام جنگ های مشهور در مبارزات تاریخ بشری جنگ جهانی دوم شرکت کنید و خود را به عنوان یک فرمانده استراتژی به تاریخ بپیوندید!

با استفاده از انواع تاکتیک ها، دفاع از تهاجم، مقابله با دشمن و بسیاری دیگر بخشی از این بازی فرماندهی و نبرد استراتژی می باشد که باید در هر پخش موفقیت را کسب کنید. مبارزات و نبردهایی که در بازی وجود دارند بخشی از تاریخ جنگ جهانی می باشند و نوعی شبیه سازی دقیقی از رویدادها برخوردار هستند. بازی WW2: Strategy Commander ترکیبی از گیم پلی استراتژی و شبیه سازی است که همانطور در متن قبلی گفته شد، بازی شبیه سازی عالی را از جنگ جهانی دوم که قبلا روخ داده است به نمایش می گذارد و می توانید در آن شاهد عملیات و مبارزات کاملا استراتژی باشید.

ویژگی های بازی WW2: Strategy Commander

– گیم پلی ترکیبی از دو سبک بازی شبیه سازی و استراتژی

– برگرفته از رویدادهای جنگی و نبردهای جنگ جهانی دوم

– ساختن و بر پا کردن ساختمان های نطامی مختلف از جمله پایگاه ها

– مبارزات کاملا تاکتیکی و استراتژی با میدان جنگی اصلی آفریقا، آسیا و اروپا

– مدیریت نیروهای نظامی و ارتش های قدرتمند

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.