دانلود World at War 2.4.0 – بازی استراتژی جهان در جنگ اندروید

انتشار: 5 شهریور 1396
ورژن: 2.4.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود World at War 2.4.0 – بازی استراتژی جهان در جنگ اندروید

World at War بازی عالی با نام فارسی جهان در جنگ در سبک استراتژی جنگی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Erepublik Labs برای گوشی های اندروید در مارکت اندرویدی گوگل پلی انتشار شده است. این بازی شما را به دنیای گذشته شده از جنگ دوم وارد می کند که در آن شما جز جنگیدن و خونریزی های بسیار در اطراف خود مشاهده نخواهید کرد که با کمی هواس پرتی ممکن است در کمترین زمان شما نیز به کشته شدگان چنگی به پیوندید! وجود ارتش های گسترده ای از پانزر و هواپیما، جنگ با هزاران نفر از بازیکنان واقعی و … که اتحادهای بزرگ را تشکیل می دهند که مرکز استراتژیک عملیات را برای خود توسعه می دهند. پیوستن به بزرگترین بازی جنگ جهانی قطعا تجربه واقعی از یک جنگی استراتژی را فراهم می کند که توسط بازیکنان از سراسر جهان تشکیل شده است که به صورت آنلاین در حال رقابت هستند.

در بازی شما می توانید با تکمیل کردن صدها ماموریت کامل برای جمع آوری پاداش عظیم بپردازید و حتی، استراتژی های بی شماری از انتخاب دیپلماتیک کشف کنید. پیوستن به دنیای جنگ و تست کردن خود در برابر بازیکنان واقعی از سراسر جهان با اعتیاد آور ترین بازی ارتش آنلاین که یک هیجان جنگی فوق العاده به وجود می آورد! بازی World at War در مارکت گوگل پلی با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود توسط کاربران سیستم عامل اندروید، توانشته امتیاز 4.5 از 5 را کسب خود کند و خود را به یکی از بازی های محبوب استراتژی اندروید تبدیل نمایید!

ویژگی های بازی World at War

 • ساخت پانزر WW2 تاریخی و هواپیما متعلق به قدرت متفقین و محور
 • توسعه پایگاه خود برای تحقیق فن آوری های جدید نظامی و درگیر شدن در جنگ جهانی
 • کاوش نقشه جبهه برای جمع آوری منابع، ژنرال دشمن و یا ارتش های شورشی
 • استفاده از نیروی بی رحم و تند و زننده برای شکستن بازیکنان دشمن
 • تبدیل شدن به بخشی از تاریخ جنگ دوم با تسخیر تسهیلات اتمی
 • دعوت کردن دوستان خود و ایجاد اتحادهای قدرتمند برای پیروزی در جنگ بزرگ
 • چت در زمان واقعی برای بحث در مورد استراتژی جنگ با ژنرال متحدان
 • انتخاب روز مناسب برای حمله یا عقب نشینی، جنگ و یا برقراری صلح
 • بازدید از نشانه های معروف مانند استالینگراد، مونت کازینو و …
 • وجود صدها ماموریت کامل و بسیار جذاب برای جمع آوری پاداش عظیم
 • تبدیل به یک بازیکن VIP و به دست آوردن پاداش انفجاری
 • کشف استراتژی های بی شماری و انتخاب دیپلماتیک!
 • استفاده از Ups عالی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.