دانلود Westland Survival 0.10.2 – بازی بقا غرب وحشی اندروید

انتشار: 6 اردیبهشت 1398
ورژن: 0.10.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Westland Survival 0.10.2 – بازی بقا غرب وحشی اندروید

Westland Survival بقا غرب وحشی یک بازی اندرویدی جدید با سبک اکشن و ماجراجویی است که همانطرو از نامش پیداست ، ساخته و برگرفته از غرب وحشی می باشد که در ان می توانید بقا خود را در کنار کابوی ها دنبال کنید. زنده ماندن به عنوان یک کابوی در غرب وحشی و تبدیل شدن به حاکمیت قانون بخشی از این بازی جذاب است! زنده ماندن در این بازی MMORPG مضمون غربی کار آسانی نیست و مشکلات خود را به همراه دارد که شما را وارد چالش های مختلف خواهد کرد. کشف زندگی یک کابوی و پرداختن به دوئل و مبارزه با دشمنان و دزدها از جذابیت های بازی است. در ابتدا شما می توانید سرزمین های وحسی خود را بسازید و بعد به صورت کم کم مبارزان کابوی یا گانگسترها را جهت مبارزه با شیوه های دوئل و … به دعوت کنید!

محیط های مختلف از جمله بیابان، جنگل و … وجود دارد که در هر محیط می توانید از شکار برخوردار باشید؛ برای مثال در جنگل به شکار گوزن بپردازید. 100 ماموریت عالی در بازی منتظر شما هستند تا با وارد شدن به دنیای غرب وحشی کابوی چالش بقا را آغاز کنید و زندگی جدیدی را در آنجا دنبال کنید که از جذابیت و هیجان بالایی برخوردار است. بازی Westland Survival مدت کمی است که در مارکت گوگل پلی عرضه شده است و وبسایت میلاد دانلود آخرین نسخه از بازی را به همراه فایل مود شده جهت دانلود قرار داده است که می توانید از ادامه مطلب فایل مورد نظر را دانلود کنید.

ویژگی های بازی Westland Survival

– ساخت سرزمین وحشی خو

– وجود گانگستر های مبارزه با اسلحه و تفنگ

– جنگل، معدن چوب و شکار گوزن

– هنر و تجهیزات جدید و موارد

– سوار بر اسب با کنترل صاف و راحت

– صدها نفر از ماموریت کامل

– چالش کابوی دیگر

– وجود سلاح های مختلف

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.