دانلود War Alliance 1.39.14 – بازی استراتژی اتحاد جنگ برای اندروید

انتشار: 19 مهر 1397
ورژن: 1.39.14
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود War Alliance 1.39.14 – بازی استراتژی اتحاد جنگ برای اندروید

War Alliance اتحاد جنگ بازی از جنگ های استراتژیک و عالی با کیفیت طراحی فوق العاده بالا با مقایسه بازی های آنلاین استراتژی برای اندروید است. این بازی زیبا همانطور که از نامش پیداست یک بازی PVP در زمان واقعی است که از سبک سربازان جنگ  روی سر خود قرار می دهد و ویژگی های مشابه MOBA را به همراه واحدهای کاملا قهرمانانه و کاملا منحصر به فرد دارا است و کنترل می کند. شما در ابتدا باید ساختمان های بسیاری را ایجاد و کنید تا قدرت خود را از طریق آن ها افزایش دهید. قهرمان خود را با یک زرادخانه در حال رشد از مخازن قدرتمند، سربازان سرطانی، سرم و خیلی چیزهای دیگر، تکمیل کنید و برای نبردهای فوق العاده آماده نمایید. جمع آوری و ارتقاء عرشه نبرد خود  از طریق مبارزه با مخالفان در سراسر جهان و صعود از مدیران در جنگ اتحاد!

جمع آوری و ارتقاء بیش از 40 کارت هیجان انگیز با استفاده از تانک های سنگین، ابر قهرمانان، هواپیماهای بدون سرنشین انفجاری، و خیلی، خیلی بیشتر که باعث افزایش قدرت شما از خیلی لحاظ های می شوند. در بازی امکان گپ زدن نیز محیا است و شما می توانید به عنوان یک رهبر اتحادیه خود با بازیکنان دیگر وار جنگ بشید و حتی چت کنید. بازی War Alliance از گرافیک زیبا و بدون دیتا است که از نسخه های ابتدایی بازی که تازه منتشر یافته است در ادامه مطلب با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است. بازی توسط استودیو بازی MG Magnific Games GmbH توسعه یافته است.

ویژگی های بازی War Alliance

– باز کردن قهرمانان جدید برای عرصه های قدرتمند

– وجود قهرمانان منحصر به فرد برای به خدمت گیری

– جمع آوری و ارتقاء بیش از 40 کارت هیجان انگیز

– استفاده از تانک های سنگین، ابر قهرمانان، هواپیماهای بدون سرنشین انفجاری، و خلی بیشتر …

– امکان گپ زدن با دیگر بازیکنان در اتحادیه ها

– رهبران ادحادیه برای جنگ با یک دیگر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.