دانلود Trench Assault 3.6.7 – بازی استراتژی حملات تنگ برای اندروید

انتشار: 11 آبان 1397
ورژن: 3.6.7
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Trench Assault 3.6.7 – بازی استراتژی حملات تنگ برای اندروید

Trench Assault حملات تنگ بازی زیبا و بسیار جذاب در سبک بازی های استراتژی عملیاتی است که می توانید میدان جنگی را در آن شاهد باشید. این بازی عالی طراحی و تسوعه یافته توسط استودیو بازی سازی AMT Games Publishing Limited برای موبایل و تبلت های اندرویدی است. بشریت فکر می کرد که اعتصاب های WW1 و WW2 هرگز اتفاق نخواهد افتاد. اما به نظر می رسد که آرماگدون قبلا آغاز شده بود … کمک به کشور مسالمت آمیز زنده ماندن بخشی از این ماجرا است! به عنوان استاد فرماندهی جنگ، ارتش خود را هدایت کنید و برنده جنگ ترنچ شوید! سربازان خود را به پیروزی تاریخی هدایت کنید! ساخت یک عرشه کارت قوی و شکستن HQ دشمن خود  با تاکتیکی استقرار ارتش خود بدون شک هیجان بسیار عالی و بی پایان برای طرفداران بازی های استراتژی فراهم می کند!

در بازی تجهیزات نظامی متعددی در اختیار شما قرار می گیرند که عبارتند از توپخانه، پناهگاه ها، تک تیراندازها، تفنگداران، اسلحه، یک مخزن، یک بمب و … که هرکدام را می توانید رفته رفته نیز باز کنید و امکانات جدید را به بازی به افزایید. شما در کل در بازی Trench Assault باید تمام سعی و تلاش خود را برای قهرمانی و کشت دادن دشمنان به کار بگیرید تا شاهد موفقیت خود در این ازی پرطرفدار باشید. از انی رو لازم به ذکر است که بازی با حجم کم و کیفیت مطلوب توانسته امتیاز مناسب 4.3 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Trench Assault

– موضوعی از جنگ جهانی دوم

– حالت PVP چالش در زمان واقعی و آنلاین

– مکانیک بصری و عالی بازی

– نابود کردن دشمن HQ برای باز کردن قفل کارت

– حملات تروریستی با انفجار حماسی

– کسب مدال با قهرمانی

– طراحی شده با جنگ های سریع و دیدنی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.