دانلود Tower Defense King 1.2.0 – بازی پادشاه برج دفاع برای اندروید

انتشار: 7 تیر 1397
ورژن: 1.2.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Tower Defense King 1.2.0 – بازی پادشاه برج دفاع برای اندروید

Tower Defense King (پادشاه برج دفاع) یکی دیگر از بازی های عالی با سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید از سوی استودیو بازی سازی mobirix طراحی و منتشر شده است. هیولاها درحال جمع شدن هستند ! زمان نبرد باید عقب استیک خط دفاعی با یک برج قدرتمند بسازید و از پادشاهی خود دفاع کنید. سرنوشت پادشاهی در دستان شماست که می توانید به بهترین نحوه و صورت بازی و دفاع از برج را با استراتژی جذاب به نمایش بگذارید. بازی Tower Defense King دارای  بیش از 25 نقشه مختلف با موضوع متفاوت می باشد که در همه آن ها دفاع از برج با استراتژی جذاب به کار رفته است. 12 برج اصلی و 9 برج مخصوص و عالی برای افزایش انتخاب استراتژیک وجود دارد و همچنین از این رو می توانید شاهد سه حالت تست محدودیت باشید.

بازی Tower Defense King ارتقاء قوی برای دفاع دشمن را به وجود می آورد که برای پیشرفت الزامبی می باشد، ارتقاء ها را به صورت تناسب انجام دهید. همچنین لارم به ذکر است که بازی از رتبه جهانی در حالت بی نهایت به خوبی پشتیبانی می کند که می توانید در فرصتی مناسب رتبه خود را تحت بررسی قرار دهید. آخرین و جدیدترین ورژن بازی Tower Defense King را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دانلود نمایید که در مارکت گوگل پلی نیز توانسته است ، امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را بیش از یک میلیون بار دانلود توسط کاربران کسب کند.

ویژگی های بازی Tower Defense King

– وجود 25 نقشه ایجاد شده با موضوعات مختلف

– دارابودن سه حالت برای تست محدودیت ها

– پنج کارفرمای برای متوقف کردن شما!

– 12 برج اصلی و 9 برج مخصوص برای افزایش انتخاب استراتژیک

– وجود سحر و جادو برای استفاده در برابر دشمنان

– 15 ارتقاء قوی برای دفاع از حملات دشمن خود

– رتبه بندی جهانی خود در حالت بی نهایت

– پشتیبانی از حالت چالش

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.