دانلود Tower Conquest 22.00.48g – بازی استراتژی فتح برج اندروید

انتشار: 6 فروردین 1398
ورژن: 22.00.48g
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Tower Conquest 22.00.48g – بازی استراتژی فتح برج اندروید

Tower Conquest بازی جدید و عالی که به فارسی می شود فتح برج در سبک بازی های جنگی استراتژی برای گوشی های اندروید می باشد. سرمایه گذاری در جهان بازی در جستجوی خود، برای شکوه و عظمت ابدی. استخدام سربازن و ایجاد تکامل ارتش مناسب برای نابود کردن برج های دشمنان و مخالفان با کاوشی از جهان بی پایان برای شکست دشمنان و کسب گنج ها برای افزایش قدرت خود و تسلط بر لیگ که بسیار هیجان انگیز است! وجود پنج گروه متشکل از 70 کاراکتر تک از قهرمانان برج مختلف با توانایی های خاص و متفاوت که هر کدام از آن ها را می توانید برای ارتش خود استخدام کنید. جمع آوری کارت های بازی برای باز کردن و تکامل واحدهای دیگر خود، جهت اجازه دادن به آنها برای به دست آوردن توانایی های قدرتمند و منحصر به فرد  یک از ویژگی های عالی بازی می باشد.

بازی … طراحی شده با سبک هنری پر جنب و جوش با گرافیک 2D می باشد که علاوه بر این امکان سفارشی کردن به صورت متحرک با بیش از 50 پس زمینه جناح خاص وجود دارد که جذابیت بازی را 2 برابر کرده است! همچنین شما می توانید به اشتراک گذاری هدیه ها با دوستان خود فیس بوک بپردازید که باعث می شود وارد چالش مبارزه با دوستان شوید.

ویژگی های بازی Tower Conquest

– مقاوم برای تلاش روزانه و ارائه تاجر

– سبک هنری پر جنب و جوش با گرافیک 2D

– هدف بر اساس نبرد استراتژی با چالش  و مهارت های خود در دفاع و سرعت!

– جمع آوری کارت بازی و تکامل واحدهای خود جهت به دست آوردن توانایی های قدرتمند و منحصر به فرد!

– 5 اسلات تیم واحد و مطابقت 1000 ترکیب از شخصیت ها برای پیدا کردن تیم کامل خود!

– به اشتراک گذاری هدیه با دوستان خود در فیس بوک و نبرد در چالش کشیدن

– وجود پنج گروه متشکل از 70 کاراکتر مختلف تک قهرمانان برج

– سفارشی کردن متحرک بیش از 50 پس زمینه جناح خاص

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.