دانلود Titanfall: Assault 0.0817.36383 – بازی استراتژی سقوط تیتان اندروید

انتشار: 17 شهریور 1396
ورژن: 0.0817.36383
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Titanfall: Assault 0.0817.36383 – بازی استراتژی سقوط تیتان اندروید

Titanfall: Assault یک بازی هیجان انگیز و بسیار جذاب برای اندروید و آی او اس می باشد که توسط استودیو NEXON M Inc. طراحی و به صورت رایگان عرضه شده است. داستان بازی مربوط به جنگ تیتان ها می باشد که شما در آن می توانید مهارت های رزمی خود را با استفاده از زرادخانه قدرتمند تیتان و خلبانان آزمایش کنید که عبارتند از واحدهای Titanfall 2 به علاوه واحدهای ویژه جدید. امکان جمع آوری و ارتقاء ده ها کارت بسیار عالی بازی وجود دارد که از جمله کارت های سوختگی تاکتیکی که پشتیبانی قدرتمند را ارائه می دهند. ایجاد یا پیوستن به یک انجمن برای بازی استراتژی با دوستان و مبارزه با نقشه های متعدد که گسترش جهان پویا Titanfall می باشد و هیجان عالی را در بازی برای مبارزه و نبرد به وجود می آورد!

راه خود را برای پیروزی در برابر نیروهای دشمن در جنگ های حماسی PvP راه اندازی کنید و برای شکوه و پاداش در تابلوهای رقابت کنید. جمع آوری و تسخیر متحد کردن و نابود کردن از بخش های جذاب بازی می باشد که در نهایت شما می توانید نیروهای خود را به پیروزی در جنگ مرزی هدایت کنید.

ویژگی های بازی Titanfall: Assault

  • قرار دادن خلبانان و تیتان های خود در جنگ های مضر سریع و گشت و گذار
  • مبارزه در جنگ دفاعی استراتژیک در زمان واقعی PvP
  • ساخت کارت های سوخت با یک عرشه قدرتمند از خلبانان و تیتان ها
  • گسترش نیروهای نطامی خود را بر روی نقشه های چندگانه جهان
  • ایجاد یا پیوستن به انجمن برای بازی با دوستان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.