دانلود Throne Rush 4.17.1 – بازی هجوم به تخت پادشاهی اندروید

انتشار: 31 شهریور 1396
ورژن: 4.17.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Throne Rush 4.17.1 – بازی هجوم به تخت پادشاهی اندروید

Throne Rush یک بازی فوق العاده استراتژی برای اندروید می باشد که در آن شاهد جنگ زیبا با بازیکنان دیگر از سراسر جهان خواهید بود که شما را به دنیای از نبردهای تخت پادشاهی وارد می کند. به فاش کردن دنیای فانتزی شگفت انگیز و ایجاد پادشاهی جدید که مال شماست! ساخت بسیاری از مکان های حکومت خود، تقویت و محافظت از انواع مختلفی از ساختمان ها و منابع برخی از کارهای شما در بازی است که باید برای حفظ قدت حکومت خود آن ها را انجام دهید و قدرت خود را بالا برید. همچنین شما می توانید با ساخت و استخدام بسیاری از قهرمانان افسانه ای وارد نبردهای بازی شوید که در آن شما باید با سربازان خود که هر کدام یک قهرمان هستند، به سوی دیگر بازیکنان برای نبرد ببریوید و که عملکرد شما باثد برد یا باخت شما خواهد بود! بازی Throne Rush از سراسر جهان نزدیک به 50 میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را کسب کند. برای دانلود اخرین ورژن بازی می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید و بازی را با لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Throne Rush

  • داشتن مجموعه کارت های منحصر به فرد
  • ساخت، تقویت و محافظت از انواع مختلفی ساختمان ها و منابع
  • وجود مزدور منحصر به فرد، با امکان ارتقاء برای شکست ناپذیر شدن آن ها!
  • وجود قهرمانان ویژه با استعدادهای خاص از جمله: آرچر، شمشیر بازی و غیره
  • هر روز با هیجان عالی برای وجود آوردن یک روز هیجان انگیز!
  • شاهد حماسه های حماسی با کشتن تمام هیولا!
  • وجود بسیاری از قبیله ها و اتحادیه های استراتژی برای متحد شدن با آن ها!
  • کمک به دوستان خود و مبارزه با یکدیگر در ارواح سلطنتی!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.