دانلود The Great Ottomans 1.0.1 – بازی استراتژی عثمانی بزرگ اندروید

انتشار: 24 تیر 1397
ورژن: 1.0.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود The Great Ottomans 1.0.1 – بازی استراتژی عثمانی بزرگ اندروید

The Great Ottomans – Strategy Battle for Throne یک بازی عالی استراتژی بر اساس امپراتوری عثمانی و مبتنی بر SLG برای تلفن های همراه می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی ONEMT برای اندروید است. به عنوان امپراتوری نوپای عثمانی، در طول زمان تا اواسط قرن 15 سفر خود را در قلمرو قلب ترکیه انجام می دهد؛ یک پادشاه جوان، بی سر و پا، قدرتمند بر روی صحنه جهانی با یک نقطه ثابت کرد. به عنوان یک امپراتوری در حال ظهور عثمانی، شما باید نیروهای نظامی، فن آوری های تحقیقاتی، منابع جمع آوری، هیولا را بکشید، قلعه خود را توسعه دهید و اتحادهای مداوم را آموزش دهید که به نوعی راه نسبتغا طولانی را در راه خواهید داشت. همچنین در کنار اینها همانطور که امپراتوری آماده گسترش می شود، باید برای جنگ آماده شوید!

برای اینکه بازیکنان بتوانند تجربه منحصر به فردی برای خود به وجود آورند باید با سربازان، ساختمان ها، منظره ها و قلعه های مختلف و ترس از جنگ های قرون وسطایی را به گوشی های سراسر جهان تبدیل کنند، یک پرتره زنده از امپراتوری عثمانی برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد. بازی The Great Ottomans امکانات و ویژگی های متناسبی را در موبایل و تبلت های اندروید فراهم می کند که می توان به داشتن یک سبک طراحی عالی با گرافیک HD و یک سیستم آب و هوایی غنی اشاره نمود که اجازه یک نبرد فوق العاده واقع بینانه غوطه ور تجربه کنند!

ویژگی های بازی The Great Ottomans

– جمع آوری منابع، ایجاد یک امپراتوری قدرتمند و گسترش دادن آن

– جمع آوری نیروها و ساخت ارتش قدرتمند با سلاح های کامل

– پرداختن غارت کردن و تخریب شهرستان ها و جمع آوری منابع

–  سیستم نبرد زمان واقعی ما محدودیت تفکر استراتژیک

– دعوت کردن دوستان خود برای متحد شدن

– مهارت های منخلف و شکار هیولاها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.