دانلود The Battle of Polytopia 1.0 – بازی استراتژی نبرد پولیتوپیا اندروید

انتشار: 4 اسفند 1396
ورژن: 1.0
سیستم مورد نیاز: بستگی به گوشی دارد
دانلود The Battle of Polytopia 1.0 – بازی استراتژی نبرد پولیتوپیا اندروید

The Battle of Polytopia یک بازی زیبا و کم حجم برای گوشی و تبلت های سیستم عامل محبوب اندروید است که مدتی کمی می باشد در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان منتشر یافته است. یک بازی از نبرد چندزبانه است که مبتنی بر ماجراجویی استراتژیک متفات و زیبا می باشد! این بازی در مورد حاکمیت جهان، مبارزه با قبایل AI بد، کشف سرزمین های جدید و تسلط بر فن آوری های جدید و مدرن است که برای کاربران یک گیم پلی ماجراجویی فوق العاده را به وجود می آورد! انتخاب خود را بین قبال مختلف به پایان برسانید. غرق جنگل های سرد تاریک باردوریا شوید و جنگل های کیکو بخار را کشف کنید یا زمین های پر از امپراطوری را که آسان هم نیست!

کافیست یک بار بازی را امتحان کنید، آن وقت متوجه جذابیت و هیجان بازی خواهید شد! بازی The Battle of Polytopia علاوه بر داشتن گیم پلی زیبا و مبتنی بر فیزیک کیفیت گرافیک بالا و عالی را دارا می باشد! با این حال که چند ماهی بیشتر نیست در مارکت گوگل پلی عرضه شده است، ولی توانسته پیشرفت چشمگیری را داشته باشد و در پلی استوری به تعدا 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی از سراسر جهان دریافت شده و امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی The Battle of Polytopia

  • بازی کم حجم و رایگان
  • بازی زیبا و گی مپلی استراتژی و ماجراجویی
  • وجود بسیاری از قبایل برای انتخاب و شروع بازی
  • کشف بسیاری از سرزمین های زیبا
  • نقشه ها مختلف از سرزمین های متفاوت
  • طراحی شده با نبردهای چندزبانه و مبتنی بر ماجراجویی
  • یافتن فناوری جدید و حاکمیت جهان
  • گرافیک زیبا با دنیای رنگی عالی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.