دانلود Tactile Wars 1.7.3 – بازی استراتژی جنگ های لمسی (تاکتیکی) اندروید

انتشار: 14 دی 1396
ورژن: 1.7.3
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Tactile Wars 1.7.3 – بازی استراتژی جنگ های لمسی (تاکتیکی) اندروید

Tactile Wars به فارسی (جنگ های لمسی) یک بازی عالی و زیبا پر از تاکتیک های جنگی در بسک استراتژی برای اندروید میباشد که از سوی استودیو ANKAMA GAMES در مارکت اندروید گوگل پلی به صورت رایگان انتشار یافته است. در یک بازی جنگ سریع، سرگرم کننده و رنگارنگ به بازیکنان از سراسر جهان بپیوندید! در بازی به طور کلی یک ارتش از رنگدانه های مینی سرباز، مسلح با اسلحه های رنگی تبدیل شوید! هدف این بازی استراتژی روشن است که به این معنی می باشد: سرزمین های دیگر بازیکنان را با رنگ های مختلف تسخیر کنید و قدرت خود را رفته رفته افزایش دهید تا بهترین جنگ های تکتیکی را به وجود آورید. برای پیوست باید یک رنگ را انتخال کنید و ارتش زنگی خود را برای جنگ های مداوم با بازیکنان دیگر از سراسر جهان آماده نمایید!

نحوه آسان و ساده است که در ان شما با انگشت خود سربازان را هدایت می کنید و نیاز به حرکات اضافی نبوده و نیست. این بازی دارای ویژگی های لمسی یا همان تاکتیکی است که در بازی برای جنگ های EPIC: پیاده نظام، معادن، مخازن، برج ها، استخدام مزدور، ارتقاء سربازان و … صورت می گیرد و حتی امکان اتحاد با دیگر بازیکنان وجود دارد تا یک بازی استراتژیک عالی و زیبا را شاهد باشید و از بازی کردن آن لذت ببرید! بازی Tactile Wars در گوگل پلی 5 میلیون بار مورد دانلود کاربران سیستم عامل اندروید قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Tactile Wars

  • انهدام ده ها دشمن از هر طرف حمله های بدون توقف و مداوم!
  • ساخت کامپوننت پایه خود
  • کنترل سربازان با توانایی های ویژه با کلید بودن آن ها در میدان جنگ کلید
  • برنده شدن در جنگ ها و رسیدن به رتبه برتر جهان
  • برنده شدن در مسابقات، کسب امتیازات و بهبود نیروی اعتصاب و دفاع از طریق باز کردن فن آوری های جدید
  • اتحاد با بازیکنان دیگر برای محافظ از هم و شکست دشمنان
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.