دانلود Spartania: Casual Strategy 2.41 – بازی کم حجم اسپارتانیا اندروید

انتشار: 27 شهریور 1396
ورژن: 2.41
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Spartania: Casual Strategy 2.41 – بازی کم حجم اسپارتانیا اندروید

Spartania: Casual Strategy بازی جذاب در سبک بازی های استراتژی آنلاین میباشد که از سوی استودیو بازی سازی Spartonix برای گوشی های اندروید طراحی و عرضه شده است. ساخت، ارتقاء و دفاع از شهر اسپارتان کار اصلی و هدف شما در بازی است! از استراتژی های مختلف و عالی استفاده کنید و ارتش خود را از اسپارتان های عصبانی فرمان انتخاب نمایید تا به دشمنان خود حمله کنید و راه خود را به شکوه رسیدن در اسپارتیا پیش ببرید. البته باید قبل از حمله ارتش خود را آموزش دهید که در این با شخصیت های مختلف و جالبی رو به رو خواهید شد که حتی خنده دار تیز هستند! بازیکنان بیساری از سراسر جهان در بازی منتظر نبرد هستند که در فرصت مناسب به شما حجمله خواهند کرد و امکان تماشای نبرد نیز به صورت تکرار و زنده وجود دارد که می توانید از عملکرد خود لذت ببرید!

بازی Spartania ساده و آسان برای بازی کردن است که در آن شاهد یک گیم پلی ترکیبی از سبک استراتژی با اثری از سحر و جادو بازی و برخی از صحنه های خندار خواهید بود که بسیار جذاب و زیبا هستند. این بازی عالی دارای حجم کمی می باشد و در مارکت گوگل بیش از یک میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است.

برخی از ویژگی های بازی Spartania: Casual Strategy

  • ساخت و ارتقاء شهر اسپارتان با استفاده از بسیار امکانات
  • دفاع از خود به طور استراتژیک  در برابر حملات سنگین و خطرناک بازیکنان دیگر
  • آموزش ارتش خود از شخصیت های خنده دار: سربازان، کمانداران، جادوگران، فیل ها …
  • ارتقاء و بالا بردن سطح خود از لحاظ های مختلف برای افزایش قدرت
  • به چالش کشیدن دوستان خود در نبردهای سنگین و چالش انگیز
  • کشف نیروهای مورد علاقه و نیروهای دفاع از ترکیبات بی شماری واحدها
  • امکان تماشا تکرار هر نبرد برای بهبود دادن به ترکیب استراتژیک خود
  • بازی رایگان به همراه گرافیک علی و جذاب
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.