بازی ایرانی و اکشن خروس جنگی: تاج و تخت

انتشار: 12 آبان 1400
ورژن: 1.0.17
بازی ایرانی و اکشن خروس جنگی: تاج و تخت

قبل از این در سایت بازی خروس جنگی ایرانی را معرفی و برای دانلود قرار داده ایم که مورد پسند بسیاری از دوست داران و کاربران گرامی وبسایت میلاد دانلود قرار گرفته است! در این پست نیز می خواهیم یک نسخه جدید و دیگر از این بازی را معرفی کنیم که نسبت به بازی خروس جنگی کمی متفاوت است و دارای ویژگی های جالب و جذابی می باشد. خروس جنگی: تاج و تخت یک بازی عالی و اکشن ایرانی برای سیستم عامل اندروید توسط استودیوی بازی سازی ایرانی مدریک طراحی و توسعه یافته است.

خروس های جنگی برگشته اند، اما این بار با هدف نگهداری و محافظت از پادشاهی! این بازی زیبا داستان جذابی به همراه دارد که در آن پادشاه دیگر عمرش را کرده است و دیگر دارد به پایان زندگی خود می رسد! او دنبال جانشین خوبی است، اما یک شرط سخت برای چالش جانشینی گذشته است که شرط او نابود و شکست پادشاه غولروس ها است! غولروس ها قبل از این که علیه خروس ها شورش کنند شکست خورده و به بند کشیده شده اند، اکنون نیز خروس های جنگی امیدوارند تا به راحتی بتوانند از سطح غولروس ها بگذرند؛ اما به سادگی و آسانی نیست. شما در بازی باید به پادشاه کمک کنید تا هر چه سریع بتواند جانشین خود را پیدا و انتخاب کند که باید برای این هدف خود را وارد چالش های خطرناک و هیجان انگیز نمایید و قدرت خروسی خود را در بازی نمایان کنید!

بازی خروس جنگی: تاج و تخت و برخی از ویژگی های آن

  • امکان انجام مبارزات به صورت آنلاین و تعاملی
  • مبارزه کردن با سلاح های عالی و حتی استفاده فنون خود
  • وجود صدها سلاح و تجهیزات مختلف با امکان ارتقاء دادن
  • چالش کشف کردن گنجینه های ویژه و بسیار
  • امکان تقویت و پرورش دادن خروس ها با بهره گیری از تمرین های سخت
  • داشتن داستان چالش انگیز و جذاب بازی
  • بالا بردن قدرت خود از طریق جمع آوری برخی از آیتم ها
  • گرافیک زیبا و با کیفیت
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.