دانلود Rooster Wars 2.0.84 – بازی ایرانی خروس جنگی اندروید

انتشار: 4 اردیبهشت 1399
ورژن: 2.0.84
سیستم مورد نیاز: 2.3.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Rooster Wars 2.0.84 – بازی ایرانی خروس جنگی اندروید

خروس جنگی یکی دیگر از بازی های آنلاین و بسیار پرطرفدار ایرانی برای گوشی ها و تبلت های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی ایران طراحی و منتشر شده است. همانطور که از نام بازی پیداست در بازی شما خروس خود را در میان نژادهای مختلف انتخاب می کنید و آن را در جنگ های مختلف با دیگر خروس های جنگی وارد یک مبارزه جذاب و سرگرم کننده شرکت می کنید! مبارزات با کاربران آنلاین در زمان واقعی و بسیار هیجان انگیز با وجود چالش های جذاب، یک تجربه از بازی آنلاین فوق العاده را در گوشی و تبلت های اندروید به وجود می آورد! طیف عظیمی از اقلام از جمله سلاح، زره برای آماده سازی خروس خود در مقابل جنگ های پیش رو که امکان سفارشی کردن آن را برای کاربران اجازه می دهد که به راحتی می توانید خروس خود سفارشی نمایید!

مبارزه با دشمنان خود در حالت های PVP با لذت بسیار و چالش های جذاب برای جنگی تازه با حریفی قدرتمند! بازی خروس جنگی به صورت اکشن طراحی شده و با بازی های دیگر ایرانی بیسار متفاوت بوده و لازم به ذکر می باشد که بازی آنلاین بوده و نیاز به اتصال اینترنت دارد.

ویژگی های بازی خروس جنگی

– گرافیک بالا با چهره های جذاب در بازی

– مبارزه با دشمنان خود را در حالت های PVP با چالش های تازه و جذاب!

– سفارشی کردن خروس خود را به صورت جذاب و به سلیقه ی خود!

– تجهیز خروس خود را از طیف عظیمی از سلاح، زره و موارد خاص برای جنگ!

– UP قدرت یو پی اس تیم با دوستان خود به عنوان طوایف و اتحاد!

– شکست دادن حریف های خود برای تبدیل شدن به یک قهرمان

– شرکت در مسابقات بسیار جذاب روزانه و مختلف

– تجربه یک چالش جدید در هر روز با روزانه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.