دانلود Rise of the Kings 1.1.8 – بازی استراتژی ظهور پادشاهان اندروید

انتشار: 6 مرداد 1396
ورژن: 1.1.8
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Rise of the Kings 1.1.8 – بازی استراتژی ظهور پادشاهان اندروید

در این مطلب تصمیم گرفتیم یک بازی عالی و جدید که برای اندروید می باشد را برای کاربرانی که دوستدار بازی های حنگی و استراتژی هستند قرار دهیم. Rise of the Kings ظهور پادشاهان بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های استراتزی آنلاین مخصوص سیستم عامل اندروید و آی او اس می باشد که نسخه اندروید آن را با لینک مستقیم در این مطلب قرار داده ایم. داستان بازی از نامش پیداست که شما در بازی به نبرد و جنگ هایی عالی و بسیار هیجان انگیز که در آن پادشاهان بسیاری وجود دارد، خواهید پرداخت! در ظهور پادشاهان، بازیکنان از سراسر جهان برای مقابله با این حماسه بازی در زمان واقعی استراتژی آنلاین به مبارزه می کنند که یک مبارزه در نهایت می تواند به یک شکست و یا برد تبدیل شود!

در بازی ارتش شما سرنوشت پادشاهی است  که می توانید با آموزش و افزایش تعداد سربازان ارتش خود به راحتی بتوانید قدرت خود را به رخ دیگر بازیکنان قدرتمند پادشاهی بکشید! در بازی Rise of the Kings دوستان خود را جمع آوری و درگیر درگیری های حماسی در برابر دشمنان مشخص کنید و با استفاده از استراتژی هوشمندانه، رهبری برتر و دیپلماسی به همراه حیله گری به سمت بالا بروید و تاج و تخت را به دست آورید!

ویژگی های بازی Rise of the Kings

  • کاوش و گسترش زمین های وحشی!
  • ساخت ارتش قدرتمند و افزایش قدرت ان برای کسب پیروزی های بیشتر
  • جمع آوری دوستان جهت تشکیل یک اتحاد بزرگ برای تسخیر
  • ساخت امپراطوری قدرتمند خود و شرکت در جنگ PVP علیه دوستان جدید
  • کاوش سیاه چال های تاریک در داخل خرابه های پادشاهان
  • چالش های فوق العاده در زمان واقعی جنگ PvP به صورت آنلاین!
  • بالا بردن مهارت های جنگی خود به همراه ویژگی ها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.