دانلود Mukti Camp 1.00 – بازی استراتژی اردوگاه مكتیك اندروید

انتشار: 15 دی 1396
ورژن: 1.00
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Mukti Camp 1.00 – بازی استراتژی اردوگاه مكتیك اندروید

Mukti Camp یک بازی جدید در سبک جنگی استراتژیک برای سیستم عامل محبوب اندروید می باشد که توسط استودیو Mindfisher Games Inc در گوگل پلی عرضه شده است. داستان بازی مربوط به سال 1971 جنگی در بنگلادش می باشد که مبارزه در جنگ های تاریخی بخشی از داستان غم انگیز است که نیروی چالش مسلحانه و آموزش یافته توسط نیروهای چریکی در 9 ماه یکی از قویترین ارتش را شکست داد. شما می توانید با نصب این بازی وارد دوران چالش انگیز بنگلادش شوید و 30 مبارزان آزادی، 20 جنگجویانه استراتژیک تاریخی، یک بازی زیبا از جنگ حماسی را به وجود آورید! شما سربازان خود را برای ساخت یک اردوگاه بزرگ هدایت می کنید و آنها را به خوبی آموزش می دهید و سرانجام آنها را به جنگ و افتخار هدایت می کنید!

بازی Mukti Camp دارای ویژگی های متفاوت و عالی است که می توان از آن ها به وجود 15 نوع ساختمان مختلف، 30 کاراکتر منحصر به فرد، 20 سلاح و ابزار مختلف، 20 سطوح مبتنی بر استراتژی و … اشاره نمود که فقط بخشی از امکانات بازی است. کاراکترهای که در بازی وجود دارند همه آن ها قابل تنظیم هستند و حتی می توانید آن ها را کسب پول بیشتر ارتقاء دهید. بازی زیبای Mukti Camp از کیفیت گرافیک بالایی برخورد دار است که با عث افزایش جذابیت بازی شده است و شما می توانید از بازی لذت ببرید!

ویژگی های بازی Mukti Camp

  • وجود 15 نوع ساختمان مختلف برای بنا کردن
  • گرافیک زیبا و با کیفیت بالا بر اساس حومه زیبا بنگال 1970
  • 30 کاراکتر منحصر به فرد ب ا قابلیت ارتقاء دادن و قابل تنظیم
  • وجود 20 سلاح و ابزار مختلف برای به کارگیری در جنگ
  • شاهد بودن به جنگ های تاریخی الهام گرفته
  • 20 سطوح مبتنی بر استراتژی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.