دانلود Megapolis 4.61 – بازی استراتژی کلانشهر (مگاپلیس) اندروید

انتشار: 2 آبان 1397
ورژن: 4.61
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Megapolis 4.61 – بازی استراتژی کلانشهر (مگاپلیس) اندروید

Megapolis کلانشهر بازی فوق العاده و جذاب در سبک بازی های استراتژی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. شهر خود را بسیازید و به مدیریت منابع و ساخت و سازهای جدیدترین برای زیباتر و بزرگتر کردن شهرخود بپردازید! مدیریت منابع مالی، طراحی و توسعه زیرساخت های اصلی شهر از برخی کارهای است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت که بعضی از ساخت های انجام می دهید، عبارتند از فرودگاه ها، ایستگاه راه آهن، استخراج نفت و گاز، نیروگاه های باد، خورشیدی و اتمی و … که بسیار جذاب هستند و بازی را زیباتر می کنند. در بازی بیش از 700 ساختمان و سایت با صدها مواد ساختمانی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها شهر خود را گشترش دهید و جذابیت آن را بالا ببرید!

بازی Megapolis طراحی شده با گرافیک 3D بسیار جذاب واقع بینانه می باشد که در بازی شما را با وظایف چالش انگیز، پاداش ها و دستاوردها و … رو به رو می کند. این بازی شهر سازی در بیش از 20 کشور مختلف جهان با بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است و یک میلیون نفر هر روز بازی می کنند! شما نیز می توانید با بازی کردن این بازی فوق العاده از تجربه باور نکردنی در یک صفحه بزرگتر لذت ببرید!

ویژگی های بازی Megapolis

– گرافیک 3D بسیار جذاب واقع بینانه بازی

– معماری معروف جهان از زمان باستان تا مدرن در بازی

– ساخت و ساز های بسیار مانند: فرودگاه ها، ایستگاه راه آهن، استخراج نفت و گاز

– وجود بیش از 700 ساختمان و سایت با صدها مواد ساختمانی

– گسترش دادن شهر خود بیش از زمین و دریا

– وجود وظایف چالش انگیز، پاداش ها و دستاوردهای

– امکان همکاری با همسایگان خود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.