دانلود Majestia 1.0 – بازی استراتژی ماجستیا اندروید

انتشار: 22 خرداد 1396
ورژن: 1.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Majestia 1.0 – بازی استراتژی ماجستیا اندروید

Majestia یک بازی جدید و هیجان انگیز در سبک استراتژی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی معروف Com2uS چند روز پیش در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان برای گوشی و تبلت های اندرویدی عرضه شده است. زندگی ابدی با جنگ و نبردهای استراتژیک هیجان انگیز! در بازی شما با قهرمانان بزرگ و تاریخی در نبردهای استراتژیک شرکت خواهید کرد که یک نبرد فانتزی با هیحانات استراتژی را به وجود می آورید. وجود قهرمانان و شاه های قدرتمند و تاریخی از سراسر جهان در 5 اتحادیه های مختلف: شرقی، غربی، الیمپوس، فانتزی و تاریک که برای مثال از جمله شاه آرتور، ناپلئون، چنگیز خان و … که بسیار بازی را جذابتر کرده است و یک نبرد فوق العاده را با قهرمانان افسانه ای به ارمغان می آورد!

نبرد در میدان جنگ از شروع عالی با استفاده از تاکتیک های مختلف و تاثیر گذار، مانند حمله متحده، فریب و تامین مسیر رفتن به ادعای پیروزی که ذر نهایت باعث شکست حریف و پیروزی شما می شود! همچنین در نبرد شما می توانید با فرماندهی عالی قهرمانان افسانه ای، دشمنان خود را شکست دهید و امتیاز به دست آورید! بازی Majestia این امکان را به شما می دهد تا بتوانید با دوستان خود و دیگر بازیکنان از سراسر جهان به یک رقابت آنلاین در زمان واقعی PvP بپردازید و از تجربه یک بازی آنلاین و استراتژیک با قهرمانان فوق العاده و افسانه ای لذت ببرید!

برخی از ویژگی های بازی Majestia

  • کیفیت گرافیک فوق العاده و عالی!
  • وجود  نبردهای استراتژی و بسیار هیجان انگیز فانتزی!
  • قهرمانان مختلف از 5 اتحادیه مختلف: شرقی، غربی، الیمپوس، فانتزی و تاریک
  • رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر جهان در زمان واقعی!
  • وجود قهرمانان حماسی و افسانه ای از تاریخ سراسر جهان!
  • استفاده از تاکتیک های جنگی مانند: حمله متحد، فریب و …
  • طرحی شده با محیط جذاب و زیبا از دنیای نبرد فانتزی!
  • ردبندی جهانی بین بازیکنان برتر با رقابت بیشتر
  • نبرد قهرمانان بزرگ و حماسی عالی!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.