دانلود Lords & Knights 6.11.1 – بازی استراتژی پادشاهان و شوالیه ها اندروید

انتشار: 10 مهر 1396
ورژن: 6.11.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Lords & Knights 6.11.1 – بازی استراتژی پادشاهان و شوالیه ها اندروید

Lords & Knights – Medieval Strategy MMO پادشاهان و شوالیه ها بازی عالی و جذاب در سبک استراتژی از سوی استودیو بازی سازی XYRALITY GmbH برای گوشی های اندروید می باشد و به صورت رایگان منتشر شده است. همانطور که از نام بازی پیداست ، شما در بازی شاهد جنگ های زیبا و عالی از سوی شوالیه های قهرمانان و پادشاهان خواهید بود! به وجود آوردن اتحادهای استراتژیک با دیگر بازیکنان به همراه مبارزات شدید و جنگ های عظیم و همچنین ساخت قلعه های بزرگ، در انتظار شما است! تجارت و انجام مأموریت های خود در قبال جنگ ها و … که همه آن ها بدون چالش نبوده و دارای چالش متفاوت می باشد. کشف فناوری های جدید برای محافظت از قلعه خود و حتی تسخیر سایر شهرها با استفاده از نیروهای قدرتمند خود از کارهای اصلی در بازی به حساب می آید. هدف شما در بازی بالا بردن قدرت خود و افزایش پیروزی یا افتخارات مقابل دیگر بازیکنان از سراسر جهان می باشد که یک رقابت جهانی به حساب می آید و می توانید در این نبردها قدرت و توانایی خود را در این بازی به نمایش بگذارید!

برخی از ویژگی های بازی Lords & Knights

  • تسخیر کردن امپراتوری دشمنان و افزایش قدرت خود
  • انتخاب و ساخت یک ارتش نیرومند در مقابل دشمنان خود
  • ارتقاء دادن ارتش و افزایش قدرت آن به همراه تجهیزات
  • ایجاد اتحادیه ها برای مبارزه با دشمنان و کمک به یک دیگر
  • ساخت و گسترش قلمرو خود از قلعه های بزرگ و قدرتمند
  • ساخت سیستم دفاعی قدرتمند در مقابل حملات دشمنان
  • غارت کردن منابع نیروری دشمنان خود و جمع آوری آن ها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.