دانلود Legend of Solgard 1.6.1 – بازی افسانه سولگارد برای اندروید

انتشار: 22 بهمن 1397
ورژن: 1.6.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Legend of Solgard 1.6.1 – بازی افسانه سولگارد برای اندروید

Legend of Solgard افسانه سولگارد یک بازی فوق العاده و علی در سیک بازی های ترکیبی استراتژی و نقش آفرینی آنلاین برای موبایل و تبلت های اندروید است که طراحی و ساخته شده توسط استودیو بازی سازی King می باشد. مبارزه با دشمنان و کارفرمایان با موجوداتی که جمع آوری می کنید، توانایی های قهرمانانه خود را بالا ببرید و گنجینه غارت از افسانه های سولگارد را به خود اختصاص دهید. افسانه سولگارد به زمستان تبدیل می شود، موجودات آن در بلورهای یخ به دام افتاده و دنیاهای آن به یخ تبدیل می شوند. پایان جهان آغاز شده است و تنها املبا می تواند آن را متوقف کند. با قدرت الهه خورشید این امر به املبا می رسد تا یک ارتش موجودات را جمع آوری کند و با هم به تسخر جهان خود از دست دشمنان بپردازنند!

ارتش موجودات را رشد دهید، دنیای سولگارد را کشف کنید و اسرار افسانه نوروز را با این RPG جدید حماسی کشف نمایید تا وارد عرصه قدرتمند شوید! جمع آوری و ارتقاء دادن بحثی با ارزش در بازی می باشد که شما باید بسیاری از مهارت را با کمک اتحادهای خود جمع آوری کنید و از طریق سیستم ارتقاء بازی، قدرت آن ها را به دو برابر افزایش دهید. بازی Legend of Solgard به صورت آنلاین نبرد و مبارزه جانانه شما را با دیگر بازیکنان شبیه سازی می کند و امکانات و ویژگی های بسیاری را نیز در کنار آن به ارمغان می آورد. بازی Legend of Solgard قابل نصب بر روی اندروید 4.1 به بالا می باشد.

ویژگی های بازی Legend of Solgard

– تست کردن مهارت های خود در برابر دیگر قهرمانان در میدان

– ساخت فرم ها و مبارزه با دیگر بازیکنان

– جمع آوری متحدان و گنج از افسانه نوروز

– رشد و تقویت قهرمان و ارتش خود

– بهره بردن از تاکتیک ها و استراتژی ها برای هدایت یک ارتش پز از موجودات

– توسعه دادن قهرمانان با قدرت خداحافظی

– نبرد با موجودات فانتزی و کارفرمایان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.