دانلود Invasion: Modern Empire – بازی استراتژی تهاجم: امپراتوری مدرن اندروید

انتشار: 20 مهر 1396
ورژن: 1.35.46
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Invasion: Modern Empire – بازی استراتژی تهاجم: امپراتوری مدرن اندروید

Invasion: Modern Empire تهاجم: امپراتوری مدرن یک بازی فوق العاده و بسیار هیجان انگیز در سبک استراتژی از سوی استودیو بازی سازی tap4fun برای گوشی های اندرویدی و آی او اس می باشد. یک بازی MMO جنگ با مضمون است که شما را به تسخیر و نابودی راه خود برای سلطه جهانی در میان آخرالزمان جهانی دعوت می کند که در آن شاهد چالش های بی نظیر و زیبا خواهید بود! هدف شما از جنگ و مبارزه برای تبدیل شدن به بهترین و قدرتمندترین فرمانده نظامی در جهان می باشد که راه خود را می توانید از طریق پیروزی های مختلف در مقابل دیگران از سراسر جهان غاز کنید! ارتقاء دادن تاکتیک های جنگی به تکنولوژی پیشرفته به شما کمک بسیاری در راه رسیدن به پیروزی های عالی خواهد کرد که علاوه بر این قدرت شما نیز به آن بستگی خواهد داشت.

Invasion: Modern Empire یکی از بازی عالی با مبارزات آنلاین PvP در مقابل بازیکنان دیگر از سراسر جهان می باشد که در مارکت اندرویدی گوگل پلی نزدیک به 50 میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز 4.2 از 5.0 را به نام خود کسب کند!

ویژگی های بازی Invasion: Modern Empire

  • نبرد با تیم های آنلاین در PvP جنگ های واقعی!
  • ساخت و ساز پایه خود و سفارشی کردن آن
  • دارای حالت های جذاب بازی با داستان های زیبا و جنگی!
  • وجود دشمنان نبرد در ناخن گزش RTS مبارزه برای حکومت آخرالزمان!
  • ارتقاء دادن تاکتیک های جنگی به تکنولوژی پیشرفته برای رسیدن به قدرت بیشتر در بازی!
  • مدیریت و تسخیر کردن با استفاده از یک نقشه پانوراما در زمان واقعی مقابل بازیکنان واقعی!
  • مبارزه برای هر اینچ از زمین و گسترش قلمرو قلعه خود!
  • مبارزه آنلاین در اتحاد و شکستن تمام دشمنان خود
  • امکان چت کردن با دیگرا بازیکنان از اتحادیه خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.