دانلود Idle Medieval Tycoon – Idle Clicker Tycoon 1.0.2 – بازی استراتژی قرون وسطی اندروید

انتشار: 18 اسفند 1397
ورژن: 1.0.2
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Idle Medieval Tycoon – Idle Clicker Tycoon 1.0.2 – بازی استراتژی قرون وسطی اندروید

Idle Medieval Tycoon – Idle Clicker Tycoon Game بازی زیبا و عالی با گیم پلی سرگرم کننده جذاب برای اندروید است که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی GGDS – Idle Games Business Tycoon و عرضه شده صورت رایگان میباشد. شهرت قرون وسطایی را بسازید، پادشاهی خود را افزایش دهید و پادشاه امپراطوری فانتزی در انتظار شماست! در این بازی شبیه ساز در زمین های مختلف برای کسب سکه های طلایی و پول نقد روستای خود بسازید. اگر شما عاشق بازی های کلیکی با کیفیت گیم پلی بالا هستید، این یکی از بهترین ها می تواند برای شماست! ساختمان قلعه، بازار، مسافرخانه و … که همه آن ها نقش به سزایی را در بازی ایفا می کنند. شما قارد هستید از طریق آن ها سود کسب کنید و ارتقا آنها را برای تقویت و تبدیل شدن به سرمایه دار میلیاردر قرون وسطی به کار بگیرید!

ایجاد شرکت قرون وسطی ساختمان های مختلف به رشد قلمرو قهرمانان قرون وسطایی کمک می کند تا پول بیشتری را جمع آوری کنید. اپراتور کسب و کار قرون وسطی خود باشید، مشاوران را استخدام کنید و بهترین قهرمانان خالی را پاداش دریافت کنید. ضربه بزنید، تکنولوژی های جدید را بسازید و از آنها سود ببرید! امکان بازی کردن به صورت آنلاین نیز وجود دارد که این شهر ساختمان های خود را بهبود می دهید و درآمد نقدی شما افزایش می یابد. آخرین ورژن بازی Idle Medieval Tycoon برای اندروید با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است. 4.6 از 5.0 امتیازی است که توسط بازی Idle Medieval Tycoon در پلی استوری کسب شده است.

ویژگی های بازی Idle Medieval Tycoon – Idle Clicker Tycoon

– مدیریت شهر قرون وسطی خود برای کسب پول بیشتر

– کشف روسیتاهای بیشتر و اداره آن ها برای کسب سرمایه بیشتر

– سرمایه گذاری بر روی برخی از ساختمان ها با بهره وری پول بیشتر

– استخدام مشاوران و قهرمانان برای خود

– توسعه فن آوری های جدید و قابل توجه

– آیتم دو برابر کردن درآمد خود را برای 24 ساعت

– بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.