دانلود Hide.io 15.0.8 – بازی آرکید قایم موشک برای اندروید

انتشار: 26 تیر 1397
ورژن: 15.0.8
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Hide.io 15.0.8 – بازی آرکید قایم موشک برای اندروید

Hide.io قایم موشک یک بازی در سبک آرکید و سرگرم کننده برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی iGene است که رایگان نیز منتشر یافته در گوگل پلی می باشد. قایم موشک را دوستدارید؟ پس مهارت خود را در این مزینه در موبایل و تبلت های اندروید به صورت آنلاین و مجازی نمایش دهید! دنبال کردن زندگی آنلاین مخفی به عنوان بازی که در آن پنهان می شوید و دیگران با بسیاری از بازیکنان زندگی می کنند و در حال پنهان شدن هستند و باید تا می توانید قایم موشک را ادامه دهید. نقشه بازی را به خوبی در دست داشته باشید و نیز دارید و باید از طریق آن به پنهان شدن های محال بپردازید و دیگران را در دیگر فرصت ها پیدا کنید.

نحوه بازی به این شکل است که اگر به مدت 3 دقیقه به عنوان یک شیء پنهان بمانید و پیروز می شوید و همچنین اگر همه اشیاء مخفی که پنهان و مخفی هستند را بتوانید پیدا کنید، باز نیز شما برنده خواهید شد. بازی Hide.io چند نفره و آنلاین است که در آن به صورت چند نفره با بازیکنان دیگر به بازی خواهید پرداخت و به قایم موزیک می پردازید. همچنین لازم به ذکر است که بازی توانسته در مارکت گوگل پلی امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را با بیش از 10 میلیون بار به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Hide.io

– مخفی کردن و جستجو و دنبال کردن زندگی پنهان

– تبدیل شدن به شی و پنهان کردن آن

– بازی چند نفره آنلاین در زمان واقعی با چالش سرگرم کننده

– کشب پیروزی با پنهان شدن در 3 دقیقه ای

– تلاش برای پیدا کردن همه اشیاء ها

– سیستم سطح بالا بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.