دانلود Grow Empire: Rome 1.3.65 – بازی رشد امپراطوری رم اندروید

انتشار: 10 آبان 1397
ورژن: 1.3.65
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Grow Empire: Rome 1.3.65 – بازی رشد امپراطوری رم اندروید

Grow Empire: Rome رشد امپراطوری رم بازی عالی در سبک بای های جنگی استراتژی می باشد که از سوی استودیو بازی بازی Station1 Game Studio برای گوشی های اندروید طراحی و عرضه شده است. شما سزار هستید، رهبر قدرتمند جمهوری رومی که هدف شما در بازی گرفتن دیگر تمدن های اروپایی باستان با استفاده از قدرت و ارتش سربازان رم با سلاح های محاصره و عالی است. برای جنگ های مختلف آماده باشید جمهوری کوچک را در قلب شبه جزیره ایتالیا به بزرگترین تمدن جهان تبدیل کنید و قدرت خود را به عنوان یک رهبر رومی به نمایش بگذارید! رهبری یک دسته از دهقانان ضعیف به شدت نبرد برای تبدیل آنها به رزمندگان شکست ناپذیر از کارهای عالی و منحصر به فرد شما در بازی به حساب خواهد آمد.

ارتقاء دادن قلعه خود برای دفاع از قبیله ها و ارتش های ترسناک وحشی از ایتالیا، گالیم و شبه جزیره ایبرین که چالش هایی را به همراه خواهد داشت که باید آنها را تسخیر کنید تا سلطنت خود را گسترش دهید و ثروت ملت خود را افزایش دهید.  Grow Empire: Rome یک بازی فریبنده است، مخلوط شده و طراحی عالی از دفاع برج (TD) و ساز و کارهای استراتژی با نقش بازی عناصر (RPG) می باشد.

ویژگی های بازی Grow Empire: Rome

– امکان ارتقاء بیش از 1000 ساختمان

– وجود 1400 امواج برای زنده ماندن در بازی

– 100 شهر برای تسخیر در اروپای باستان با استفاده از قدرت ارتشی خود

– طراحی شده در شبک بازی های استراتژی برج دفاع TD در نقش بازی RPG

– وجود 35 سرباز مختلف رومی برای تحقیق و باز کردن

– 4 جناح دشمن اروپایی هر کدام با 12 نیروی متفاوت و مختلف

– سلاح های محاصره به همراه فیل های جنگی!

– مشاهده 4 قهرمان با مهارت های ویژه و عالی

– وجود بیش از 18 مهارت برای باز کردن

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.