دانلود Gods and Glory 2.14.0.0 – بازی استراتژی خدایان و شکوه اندروید

انتشار: 17 مهر 1396
ورژن: 2.14.0.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Gods and Glory 2.14.0.0 – بازی استراتژی خدایان و شکوه اندروید

Gods and Glory یک بازی عالی و با جنگ های استراتژی فوق العاده برای سیستم عامل اندروید است که در مارکت گوگل پلی نیز به صورت رایگان عرضه شده است. خودتان را به استراتژی PvP فانتزی در زمان واقعی و تاکتیکی بکشید! با جنگجویان بزرگ از سراسر جهان در جنگ های MMO برخورد کنید و امپراتوری خود را بسازید که برای گسترش و افزایش قدرت آن با چالش های بسیاری خود را درگیر نمایید. در بازی شاهد قدرت خادایان خواهید بود که می توانید از قدرت شش خدای متفاوت استفاده کنید و از توانایی های ویژه خود برای کمک به مبارزات خود استفاده کنید که ویژگی بی نظیر می باشد تا شما بتوانید با دیگران به راحتی به نبرد بپردازید! بالا بردن و افزایش قهرمان نهایی خود، جعل آیتم های جادویی و نابود کردن مخالفان، و … از کارهایی است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت.

هدف از بازی یک ساخت یک ارتش غیرقابل توقف در نبردهای بزرگ می باشد که شما را به یک رهبر بزرگ و پرقدرتمند در بازی تبدیل می کند که می توانید هر بار که خواستید قدرت خود را برای شکست دیگر بازیکنان آزاد نمایید! بازی Gods and Glory دارای فایل دیتا است که می توانید با مراجعه به ادامه مطلب، فایل نصبی بازی را به همراه فایل دیتا بازی از لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های بازی Gods and Glory

  • ایجاد گردان نهایی از قهرمانان قدرتمند و متنوع جادویی در بازی
  • حکومت فانتزی با امپراتوری پر از چالش ها (اداره زمین بر عهده شماست …)
  • بازی آنلاین با بازیکنان دیگر از سراسر جهان در زمان واقعی PvP!
  • تقویت امپراتوری خود با ساخت ساختمان های مختلف برای دفع نیروهای دشمن در برابر حملات!
  • استفاده از روش های تکنولوژی پوهش و به دست آوردن گنجینه های منحصر به فرد برای توسعه امپراتوری خود!
  • ایجاد کردن یک اتحادیه قدرتمند با سایر جنگجویان در بازی برای شکست دشمنان بزرگ!
  • استفاده از قدرت 6 خدای متمایز برای دریافت جوایز و …!
  • امکان سفارشی کردن و ارتقاء قهرمان خود!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.