دانلود Fieldrunners Attack! 1.0.13.1 – بازی استراتژی حمله فیلدرانرها اندروید

انتشار: 12 بهمن 1396
ورژن: 1.0.13.1
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Fieldrunners Attack! 1.0.13.1 – بازی استراتژی حمله فیلدرانرها اندروید

Fieldrunners Attack یک بازی عالی و زیبا با گیم پلی استراتژی و درفاعی می باشد که در گوگل پلی به صورت رایگان جهت بازی عرضه شده است و بازی جدیدی به حساب می آید. این بازی را نصب کنید و توان خود را برای جمع آوری ارتش نهایی برای ساخت امپراطور خود و مبارزه با دیگر بازیکنان برای تسخیر قدرت آن ها به اجرا بگذارید! استخدام قهرمانان از جمله نیروهای قطار، ساختارهای دفاعی و مدیریت منابع برای تبدیل کردن شهر خود به قلعه غیر قابل نفوذ و … از برخی کارهای اصلی شما در بازی می باشد. همچنین امکان ارتقاء در بازی نیز وجود دارد که می توانید قهرمانانی که استخدام کردید را ارتقاء دهید و مهارت های منحصر به فرد ان ها را افزایش دهید!

آیا شما می توانید در مقابل دشمنان از سرزمین سرسبز خود دفاع کنید و به فتح کردن زمین های دشمان بپردازید تا ماموریت های مبارزات انتخاباتی را تکمیل نمایید؟! پس حتما بازی زیبا Fieldrunners Attack را از دست ندید و همین الان از طریق مراجعه ره ادامه مطلب با لینک مستقیم، جدیدترین نسخه ان را دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Fieldrunners Attack!

  • استفاده از پایگاه های دشمن با حملات تاکتیکی در زمان واقعی
  • مدیریت منابع برای تبدیل شهرت خود به قلعه غیر قابل نفوذ!
  • استخدام و ارتقاء قهرمانان قدرتمند هر کدام با توانایی های منحصر به فرد!
  • تست توانایی خود در برابر بیش از 60 ماموریت مبارزات انتخاباتی و عالی!
  • صعود به صفوف با دوستان خود با جنگ با بازیکنان از سراسر جهان و برای غارت!
  • ساخت برج ها برای محافظت از قدرت خود در برابر دشمنان!
  • وجود بسیاری از تجهیزات جنگی از توپخانه ها تا مخاطن جنگی!
  • اعتیادآور با کنترل کامل گیم پلی مبارزه با استراتژی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.