دانلود European War 6: 1804 1.2.0 – بازی استراتژی جنگ اروپایی اندروید

انتشار: 16 شهریور 1397
ورژن: 1.2.0
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود European War 6: 1804 1.2.0 – بازی استراتژی جنگ اروپایی اندروید

European War 6: 1804 جنگ اروپایی یک بازی جدید برای اندروید می باشد که دارای سبک جنگی متفاوت جذاب از تاکتیک های گیم پلی استراتژی است که مدت کمی از اننشار یافتنش در پلی استوری می گذرد. همانطور که از نام بازی پیداست، بازی مربوط به جنگ اروپایی است که پس از پایان جنگ آمریکا استقلال، انقلاب فرانسه در سال 1789 در اروپا آغاز شد. جهان در حال تغییر است! ناپلئون، دوک ولینگتون، نلسون، بلوشر، کووتوزوف، واشنگتن، داووتو دیگر نایب های نظامی هستند که تبدیل به قهرمان در تغییر این جهان خواهد شد. بیش از 90 جنگ معروف و عالی در 10 فصل عالی از بازی قرار دارد که در انتظار شما هستند که حکومت خود را بر جنگ ها آغاز کنید و جناح خود را به پیروزی های فراوان برسانید!

در بازی شما می توانید ژنرال های خود را انتخاب کنید و رتبه ها و عناوین خود را ارتقا دهید که قبل از همه چیز باید هواس خود را به آموزش واحدهای ویژه مانند نگهبانان، قومندان، هوسرهای مرگ و … سرگرم کنید تا در جنگ ها به مشکل بر نخورید. همچنین شما در بازی قادر خواهید بود پایگاه نظامی خود را ایجاد کنید و برای ساخت کاخ خود تلاش به کار بگیرید که برای پیشرفت حتما باید در هر جنگی که در رویدادها به طرف شما خواهد آمد، پیروز شوید. بازی European War 6: 1804 در مارکت اندرویدی و محبوب گوگل توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با رای کاربران به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی European War 6: 1804

– پرداختن به ساخت و سازها و آموزش های لازم

– بهره بردن و استفاده از موتور جدید برای بهبود گرافیک

– 160 پرتره ژنرال ها بازنویسی و معرفی شده

– 90 جنگ تاریخی در 45 کشور، از جمله نبرد سراتوگا، نبرد آسترلیتز و …

– بیش از 200 واحد از کشورهای مختلف و سبک ساخت های مختلف از بازی

– 39 تکنولوژی و بیش از 120 مورد عالی از بازی

– پشتیبانی از رتبه بندی گوگل پلی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.