دانلود European War 6: 1914 1.3.22 – بازی جنگ اروپایی برای اندروید

انتشار: 1 تیر 1400
ورژن: 1.3.22
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود European War 6: 1914 1.3.22 – بازی جنگ اروپایی برای اندروید

European War 6: 1914 یکی در دیگر از مجموعه بازی های European War 6 است که طراحی و منتشر یافته به تازگی توسط استودیو بازی EasyTech است که قبل از این نسخه های پرطرفدار نیز در این بازی رو وبسایت رفته و قرار گرفته. این بازی همانند نسخه های قبلی شبیه سازی جنگ جهانی سال 1914 را می کند که در نسخه های دیگر نسبت به سال تغییر پیدا کرده و تغییرات ظاهری جذابی روش اعمال شده می باشد. شما نیز باید خود را وارد این درگیری ها کنید و تاریخ را رقم بزنید به نوعی، تمام دنیا انتظار نداشتن که جنگ در چنین مقیاسی ادامه پیدا کند و کشورها به این شکل جنگ را شروع کنند ، بهتر است شما عنوان پیروزی را به خود کسب کنید. بیش از 15 رقابت عالی در 10 فصل زیبا و عالی است که می توانید لذت و هیجان بسیاری زیادری از محک زدن خود در بازی کسب کنید!

بازی European War 6: 1914 150 نبرد تاریخی را به همراه 45 کشور را واسه شما دئر یک سیستم دستگاه اندرویدی شبیه سازی خواهد کرد که می توانید مدیریت و پیروزی ها را به دست بگیرید. همچنین در این نسخه جدید از بازی 300 پرتره ژنرال دوباره طراحی شده و مقدمه ها اضافه می شوند که بدون شک در افزایش هیجان و جذابیت علامت مثبت به جا می گذارد! ساختن مکان های نظامی و پایگاه ها، توسعه شهرها و افزایش درآمد ، قدرت گیری نظامی  و در نهایت اعلام جنگ به کشورهای دیگر و در مقابل آنها تاکتیک های مختلف را به کار بگیرید!

ویژگی های بازی European War 6: 1914

  • بایگانی ابر از بازیکنان پشتیبانی می کند تا دستگاه های خود را بدون از دست دادن بایگانی تغییر دهند
  • استفاده از یک موتور جدید برای بهبود گرافیک بازی
  • 300 پرتره ژنرال دوباره طراحی شده و مقدمه ها اضافه می شوند
  • 150 نبرد تاریخی در 45 کشور ، از جمله نبرد گتسبورگ ، تاننبرگ ، مارن ، سامم.
  • بیش از 200 واحد از کشورهای مختلف و سبک های مختلف ساختمان
  • 45 فناوری و بیش از 120 مورد
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.