دانلود Empire Warriors TD Premium 0.6.1 – بازی برج دفاعی جنگجویان امپراطوری اندروید

انتشار: 22 آبان 1397
ورژن: 0.6.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Empire Warriors TD Premium 0.6.1 – بازی برج دفاعی جنگجویان امپراطوری اندروید

Empire Warriors TD Premium بازی استراتژی و عالی جنگجویان امپراطوری برای اندروید می باشد که در مارکت گوگل پلی به صورت دو نسخه پولی (پرمیوم) و رایگان (فری) توسط استودیو بازی سازی Zitga Studios طراحی و مورد عرضه قرار گرفته است. اگرا طرفداران بازی های آنلاین و حماسی از جمله امپراطوری در زمان واقعی باشید؟ این بازی می تواند یکی از بهترین ها برای شما باشد که ساعت ها شما را سرگرم کند و مشغول جنگ های جهانی و آنلاین کند! در بازی چالش های حماسی زیبا با مبارزات جذاب وجود دارد که می توانید بخشی از آن ها را شما تشکیل دهید. در یک قاره فانتزی که Ioria نام دارد، نژادهای بسیاری در این قاره زندگی می کنند، از جمله انسان، الف ها، دورف ها، اورو و … بسیاری از موجودات افسانه ای دیگر!

در بازی شما به هر کشوری های مختلف می روید و هر جنگی که می پیوندید، هر قلعه ای که می سازید، دارای هیجان و داستان متفاوت خواهد بود. انجام و تکمیل کردن ماموریت های مختلف به همراه دفاع از حکومت خود در برابر حملات مختلف از سوی دشمنان متفاوت که باید همه جانبه هوشیار باشید تا بتوانید موفق شوید. همچنین شما می توانید در بازی برج های خود را قویتر کنید و سربازان و شوالیه های جدید را به کار بگیرید یا دیگر کارهایی … که می تواند شما را به عرصه های پیروز رساند! بازی Empire Warriors TD Premium حالت های مختلف گیم پلی به نوعی گوناگون پیشرفته می باشد که گرافیکی از دنیای فانتزی 2 بعدی 2D  به وجود می آورد. این نسخه از بازی پولی و پرمیوم بوده که نسبت به نسخه رایگان بهتر و جذابتر برای بازی است!

ویژگی های بازی Empire Warriors TD Premium

– حالت های مختلف از یک گیم پلی پیشرفته و گوناگون

– دفاع از ساخته های خود در برابر حملات دشمنان

– سرزمین فانزی با موجودات مختلف و پر ازجادو

– ارتقاء برخی از موارد در بازی و باز کردن موارد جدید

– گرافیک از دنیای فانتزی با کیفیت بالا 2D

– بیش از 30 نوع دشمنبرای جنگ

– وجود چالش های حماسی عالی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.