دانلود Doom Dunes 1.7.2 – بازی استراتژی فاجعه برای اندروید

انتشار: 19 دی 1396
ورژن: 1.7.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Doom Dunes 1.7.2 – بازی استراتژی فاجعه برای اندروید

Doom Dunes بازی عالی و زیبا با گیمی پلی شبیه به جنگ های صلیبی از سوی استودیو بازی سازی ONEMT برای گوشی های اندروید می باشد. وارد جنگ های جهانی شاهزادگان بشوید و چالش های بسیاری بین دیگر بازیکنان ایجاد کنید! این بازی اجازه می دهد تا شما به نقش شاهزاده نجیب زاده با جاه طلبی های بزرگ حکومت خود را بسازید! شکل اتحاد با شاهزادگان با نفوذ و توسعه قلعه فروتن خود به یک امپراتوری شلوغ از اهداف های شما در بازی خواهد بود که با تلاش خود می توانید در کمترین زمان به آن برسید. جمع آوری ثروت از زمین های دور، شکار موجودات وحشی و آموزش دادن ارتش نخبگان برای مبارزه با مخالفان در میدان جنگ از سراسر جهان که شما در آن شاهد سرگرمی و رویدادهای عالی خواهید بود!

بازی Doom Dunes شباهتی به بازی استراتژی جنگ های صلیبی دارد با این تفاوت که این بازی نسبت به جنگ های صلیبی بسیار پیشرفته و عالی است که گیم پلی استراتژیک و انلاین فوق العاده را برای گوشی های اندروید به وجود آورده است!

ویژگی های بازی Doom Dunes

  • Teamplay جهانی: بخشی از یک اتحاد بین المللی برایمبارزه و شکار
  • گیم پلی استراتژیک: تقویت ارتش خود از طریق تحقیق و استخدام و ماده شدن برای حمله!
  • ساخت، آموزش و موفقیت: ساخت پایگاه خود، جمع آوری منابع، ارتقاء ارتش خود و ساخت امپراطوری توانا!
  • تسخیر جهانی: حمله به قلعه های دیگر بازیکنان و به غارت بردن منابع خود و صعود به بالا!
  • در زمان واقعی 3D مبارزه: پیروزی در جنگ PvP در زمان واقعی!
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.