دانلود Defense Zone 2 HD Lite 1.6.2 – بازی استراتژی منطقه دفاعی اندروید

انتشار: 23 فروردین 1397
ورژن: 1.6.2
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Defense Zone 2 HD Lite 1.6.2 – بازی استراتژی منطقه دفاعی اندروید

Defense Zone 2 HD Lite بازی سرگرم کننده و کم حجم با طراحی جذاب جهت بازی در گوشی و تبلت های اندروید می باشد که دارای سبک به خصوص استراتژیک است. نحوه آسان و به نوعی فکری می باشد که در آن شما با قرار دادن صحیح دستگاه تیراندازان مدرن و پیشرفته از عبور دشمنان در منطقه جلوگیری می کنید که رفته رفته دشمنان بیشتر خواهند شد و کار شما نیز بسیار سختر از قبل. همچنین در بازی شما شاهد بسیاری از سطوح جدید و جذاب خیره کننده و قابل توجه خواهید بود که میی توانید قدرت دفاعی خود را در سطوح بالا ببرید و پیروزی را در مقابل دشمنان به خود اختصاص دهید.

سلاح های مختلف در بازی وجود دارد که نسبت به یک دیگر دارای توانایی و ویژگی های بیشتری هستند که می توانید به مرور سطح ها آن ها را ارتقاء بدید و سلاح های جدید را جایگزین کنید و تمام دشمنان را که قصد ورود به قلم رو شما را دارند نابود کنید. اگر می خواهید مهارت ها و استراتژی خود را تست کنید، می توانید سطح دشواری را بازی کنید. اگر فقط برای سرگرمی بازی می کنید سطح آسان را انتخاب کنید که در کل تنظیمات بازی برای راحتی بیشتر کاربران است. در این نسخه از بازی سلاح های جدید همراه با مخالفان جدید اضافه شده است و حتی اقدامات و تاکتیک های بیشتری نیز وجود دارد که اگر جزو طرفداران بازی Defense Zone 2 HD Lite هستید، می توانید با بازی کردن این نسخه لذت بیشتری ببرید!

ویژگی های بازی Defense Zone 2 HD Lite

  • گیم پلی دفاعی عالی، تنظیمات قابل توجه جهت تغییر سطوح
  • امکان بازی کردن  برای چالش کشیدن خود یا جهت سرگرمی
  • وجود سلاح های مختلف با قدرت و توانایی ها متفاوت
  • پشتیبانی از زبان های انگلیسی، روسی، فرانسوی و آلمانی
  • امکان ارتقاء دادن برخی از موارد از جمله سلاح ها
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.