دانلود Clash Royale 3.2.4 – نسخه جدید بازی کلش رویال برای اندروید

انتشار: 1 اردیبهشت 1399
ورژن: 3.2.4
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Clash Royale 3.2.4 – نسخه جدید بازی کلش رویال برای اندروید

Clash Royale کلش رویال بازی رایگان در سبک استراتژی که محصول جدید شرکت معروف سوپرسل می باشد و به صورت آنلاین بازی می شود. بعد از افت شدید بازی فوق العاده و پرطرفدار Clash of Clans کمپانی سوپرسل این بازی را رونمایی کرد. می توان گفت این بازی نسخه پیشرفته Clash of Clans هست، ولی دنباله اش نیست و ویژگی های متفاوتی دارد. از ویژگی های متفاوت بازی این است که می توانید به صورت کوتاه قبل از شروع نبر با حریفانتان در میدان جنگ حرف بزنید! دوئل با بازیکنان از سراسر جهان در زمان واقعی برای بدست آوردن غنایم. در بازی کلش رویال قبیله خود را تشکیل می دهید و برابر حملات دشمنان دفاع می نمایید و در نبر با دشمنان باید برج پادشاهی دشمن را شکست دهید و تسخیر کنید تا تاج را بدست آورید.
بازی Clash Royale می تواند بازی عالی برای کسانی که طرفداران بازی های استراتژی آنلاین هستند باشد. اگر طرفدار بازی کلش اف کلنز هستید، این بازی فوق العاده زیبا را هم امتحان کنید.

برخی از ویژگی های بازی کلش رویال Clash Royale

– دوئل در زمان واقعی با بازیکنان از سراسر جهان و به دست آوردن غنایم

– از بین بردن برج پادشاهی دشمنان و برنده تاج

– تنظیم نقشه برای نبرد نهایی و شکست شدادن مخالفان خود

– چالش مردان قبایل و دوستان خود به دوئل خصوصی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.