دانلود Clash of Queens 2.5.5 – بازی استراتژی کلش اف کوئینز اندروید

انتشار: 24 اردیبهشت 1398
ورژن: 2.5.5
سیستم مورد نیاز: 2.3.3
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Clash of Queens 2.5.5 – بازی استراتژی کلش اف کوئینز اندروید

Clash of Queens یک بازی بسیار جذاب و استراتژی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Elex Wireless برای سیستم عامل اندروید طراحی شده و منتشر شده است. ساخت یک امپراتوری نظامی و افزایش اژدها خود برای قدرت گرفتن ارتش تا بتوانید به راحتی به دشمنان خود حمله کنید که این خلاصه ای از بازی است! وجود اژدها قدرتمند و مختلف با توانایی خاص که هر کدوم می تواند در جنگ و نبرد عظمت قدرت خود را نشان دهد و دشمنان را نابود کنید. مبارزه کردن برای دفاع از افتخار ملکه خود و یا خیانت به او برای به دست آوردن قدرت برای خودتان که می توانید بازی انتخاب کنید!؟ اژدهای خود را ارتقاء دهدی و قدرت آن ها افزایش دهید تا در نبرد حماسی پیروزی را کسب کنید و حتی با بازیکنان دیگر متحد شوید.

Clash of Queens یک بازی اعتیاد آور در سبک استراتژی است که شما می توانید در آن با ذیگر بازیکنان از سراسر جهان به صورت آنلاین مبارزه کنید و قدرت خود را افزایش دهید و حتی با دوستان خود به مبازه دوستانه بپردازید!

ویژگی های بازی Clash of Queens

– نبرهای مرگبار و خطرناک شوالیه ها با سرزمین اژدها

– ساخت و ارتقاء ساختمان های چندگانه در یک بار

– گیم پلی استراتزی و اعتیاد آورد با حوادث جدید!

– جنگ های مقیاس بزرگ با چندین اتحاد در هر دو طرف

– ساخت حکومت عالی و قدرتمند برای خود

– وجود ارتش های بی پایان از اژدهای قوی و قدرتمند

– ارتقاء دادن ارتش و بالا قدرت خود

– مبارزه به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان از سراسر جهان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.