دانلود Citadels 11.0.0 – بازی استراتژی و زیبای قلعه (جنگ با قرون وسطی) اندروید

انتشار: 7 دی 1396
ورژن: 11.0.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Citadels 11.0.0 – بازی استراتژی و زیبای قلعه (جنگ با قرون وسطی) اندروید

Citadels قلعه ها بازی از دنیایی جنگ های نظامی با پر از قلعه های مختلف در جنگ های قرون وسطی برای سیستم عامل پرطرفدار اندروید است. این بازی قلب طرفداران استراتژی نظامی PVP را با ماجراها و مکانیک بازی منحصر به فرد به ارمغان می آورد که شما هیچ از بازی به دلیل داشتن گیم پلی جذاب و زیبا خسته نخواهید شد و نهایت لذت را خواهید برد! ساخت و ساز، جنگ ها و کمپین های نظامی، محاصره قلعه و دفاع برج، مبارزه برای تخت با استفاده از شمشیر و جادوها، مأموریت های چند منظوره و سفرهای اکتشافی در نقشه جهانی از برخی ویژگی های این بازی استراتژیک می باشد. شما در بازی باید یک قبیله یا فرمانروایی قدرتمند و کوچکی را برای خود بسازید و با استفاده از آن به اهداف خود دست یابید.

هدف های شما در بازی Citadels شکست دادن دیگر بازیکنان موجود از سراسر جهان در جنگ های بزرگ و چالش انگیز PVP است و رسیدن به نهایت شکوفاییی می باشد تا از هر لحاظ قلعه خود را به قدرتمند کرده اید. بازی Citadels توسط استودیو بازی سازی Webgames LLC طراحی و در مارکت بزرگ گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است که بازی آنلاین می باشد.

ویژگی های بازی Citadels

  • ساختن شهر خود از قهرمانان، توسعه آن و جمع آوری منابع مختلف
  • تشکیل قبیله خود و هدایت همراهان خود به سوی پیروزی یا یک تیم قدرتمند
  • هر سرباز با ویژگی ها و توانایی های مختلف و متفاوت نسبت به هم
  • جنگ های زیبای و عالی PvP در مقابل بازیکنان قدرتمند دیگر از سراسر جهان
  • ایجاد اتحاد با دیگر بازیکنان در بازی و استفاده از تاکتیک های نظامی و ترفندهای دیپلماتیک
  • استخدام مزدوران منحصر به فرد، رزمندگان و قهرمانان برای مبارزات
  • امکان ارتقاء دادن سرابازان و بسیاری دیگر از برای بهتر شدن
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.