دانلود Castle Creeps Battle 1.9.1 – بازی استراتژی قلعه نبرد اندروید + دیتا

انتشار: 29 تیر 1397
ورژن: 1.9.1
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Castle Creeps Battle 1.9.1 – بازی استراتژی قلعه نبرد اندروید + دیتا

Castle Creeps Battle یکی دیگر از بازی های برج دفاعی و استراتژی با پر از نبردهای قلعه برای سیستم عامل اندروید است. نبرد از بتدا تا آخر با مخالفان از سراسر جهان روی خواهد گرفت که هرکاربر در آن نقشی برای خود دارد و برای پیروزی با به میدان جنگ گذاشته است. شما در بازی به دفاع از قلعه خود خواهید پرداخت ، این در حالی که از بین بردن دفاع از دشمنان خواهید پرداخت! تلاش خود را از سر بگیرید و قهرمانان را راه اندازی کنید و به ساخت عرشه نبرد نهایی و شکستن عرصه بپردازید. با هر پیروزی به منابع، سکه و طلاهای بیشتری دسترسی خواهید داشت و برای خود با هر پیروزی شکوه، سربلند، افتخار را به ارمغان خواهید آورد!

بیش از 25 کارت خلبانی منحصر به فرد و 12 ترکیب مختلف برج و طیف گسترده ای از جادوها در این بازی زیبا، جذابیت پخش هستند که از موارد پرکاربرد به حساب می آیند. همچنین از این رو 10 عرصه برای تسلط از جمله لیگ ها، رقابت ها و جریان مداوم رویدادها و … وجود دارد که بخشی دیگر از جذابیت های بازی را تشکل می دهد. بازی Castle Creeps Battle از گرافیک بالا و با کیفیت به همراه شخصیت های با مزه برخودار است که علاوه بر جذابیت بسیار بالا ، هیجان فوق العاده را نیز به همراه دارد که می تواند ساعت ها کاربران را به خود سرگرم کنند!

ویژگی های بازی Castle Creeps Battle

– چهار قهرمان مختلف با توانایی های خاص و متفاوت

– بیش از 25 کارت خلبانی منحصر به فرد و 12 ترکیب مختلف برج

– تلاش برای رسیدن به شکوه و پیروزی پرافتخار

– 10 عرصه برای تسلط از جمله لیگ ها، رقابت ها و جریان مداوم رویدادها و …

– ارتباط برقرار کردن با دوستان و دیگر بازیکنان

– دنیای تعاملی و حماسی استراتژی جذاب

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.