دانلود Castle Burn – RTS Revolution 1.5.2 – بازی قلعه بارن برای اندروید

انتشار: 17 تیر 1398
ورژن: 1.5.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Castle Burn – RTS Revolution 1.5.2 – بازی قلعه بارن برای اندروید

Castle Burn – RTS Revolution بازی استراتژی برج برای اندرویدی است که در آن به دفاع و حمله خواهید پرداخت که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Bluehole PNIX است. بازی شما را وارد سرزمین فانتزی می کند تا در برابر دیگران در مبارزه با PvP روبرو شوید! شما می خواهید جادو، برج ها، وایکینگ ها، اژدها و در کل قهرمانان خود را به پیروزی هدایت کنید!؟ پس خود را آماده وارد جنگ با دیگر قلعه ها شوید. سربازان خود از قهرمانان انسانی تشکیل دهید و خود را برای ساخت ارتش قدرتمند آماده کنید تا در نبردها تمام قلعه های دیگر بازیکنان را نابود کنید. می توانید ساختمان های بسیاری را ایجاد کنید تا قلعه و حکومت خود را گسترش دهید و قدرت خود را به دیگر بازیکنان ثابت کنید.

بازی Castle Burn نیز همانند دیگر بازی های استراتژی اندروید ، به کاربران امکان جمع آوری بسیاری از موارد می دهد که باز باز کردن موارد جدید بدون شک جذابیت نیز بالا خواهد رفت. شما همچنین می توانید برای افزایش قدرت و توانایی های قهرمانان خود از سیستم ارتقاء بازی استفاده کنید. بازی Castle Burn در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Bluehole PNIX منتشر یافته است که توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را کسب کند که قبل از این نیز بازی های مختلف از جمله World Soccer King را معرفی و جهت دانلود قرا داده ایم که مورد پسند کاربران وبسایت میلاد دانلود قرار گرفته است.

ویژگی های بازی Castle Burn – RTS Revolution

– گیم پلی زیبای استراتژی با نبردهای آنلاین

– نبرد PvP در مقابل دیگر قلعه ها

– به کار گرفتن قهرمانان های مختلف از وایکنیگ ها تا …

– وجود ازدهای آتشین برای استفاده در نبردها

– جمع آوری بسیاری از موارد و باز کردن آن ها

– داشتن سیستم ارتقاء دادن سربازان و …

– تلاش برای پیروزی در مقابل دیگران و بالا بردن رتبه بندی خود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.