دانلود Brutal Age: Horde Invasion 0.0.84 – بازی عصر وحشیانه اندروید

انتشار: 6 شهریور 1396
ورژن: 0.0.84
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Brutal Age: Horde Invasion 0.0.84 – بازی عصر وحشیانه اندروید

Brutal Age: Horde Invasion بازی جدیدی اندرویدی در سبک استراتژی می باشد. داستان بازی همانطور که از اسمش پیداست به دوران بسیار قبل که مربوط به عصر وحشی می باشد و در بازی شما باید به انسان ها کمک کنید تا در شکار حیوانات موفق باشند. قفقاز را با نقشه ها و نقشه های شهر و قلعه های خود بکشید و مرز را در مقابل رقبای جهانی قرار دهید که چالش ها در انتظار شماست و می توانید رزمندگان خود را به سوی مبارزه با آن ها راهی کنید! ساخت و گسترش قلمرو برای قدرتمند سازی خود جهت گرفتن سرزمین رقیب و شکست دادن آن ها با سربازان آموزش داده شده از کارهایی است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت.

بازی Brutal Age: Horde Invasion یک بازی جدید استراتژی آنلاین می باشد که تجربه اصلی از گیم پلی حالت بازی PVE و PVP در نبرد برای کاربران فراهم می کند. این بازی توسط استودیو بازی سازی tap4fun طراحی و در مارکت گوگل به صورت رایگان برای گوشی های اندروید عرضه شده است که توانسته با نزدیک به 10 میلیون بار دانلود توسط کاربران اندروید امتیاز 4.4 از 5.0 را کسب کند.

ویژگی های بازی Brutal Age: Horde Invasion

  • ساخت و گسترش قلمرو خود و سوزاندن سرزمین رقیب
  • هموار کردن نقشه ها و دیدن همه جزئیات روی نقشه ها
  • انتخاب گروه ترکان و مغولان خود و مبارزه در جنگ با بازیکنان جهانی!
  • آموزش بیش از  15 سرباز قبیله ای وحشیانه منحصر به فرد با تخصص
  • تبدیل کردن سرزمین خود به کوه، دریاچه، جنگل یا باتلاق
  • شکار ماموت ها، Sabertooths، Treant و تمام حیوانات بزرگ باستان
  • به دست آوردن وحشت برای تبدیل شدن به رهبر تمام رهبران
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.