دانلود Bloody West: Infamous Legends 1.0.6 – بازی غرب خونین اندروید

انتشار: 1 بهمن 1396
ورژن: 1.0.6
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Bloody West: Infamous Legends 1.0.6 – بازی غرب خونین اندروید

Bloody West: Infamous Legends غرب خونین: افسانه های غم انگیز بازی عالی و زیبا که بیان گر دنیای غرب خونین برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد که طراحی و عرضه شده توسط استودیو seal Media است. شما بنیانگذار یک شهر در غرب وحشی هستید که باید سعی کنید تبدیل به یک بارون گاو ثروتمند شوید و به دنبال باندهای وحشی در سرزمین خود بگردید و حوزه کنترل خود برای مقابله بهتر با آن ها گسترش دهید. از تاکتیک ها و استراتژی ها برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید و خود را در برابر دیگر بازیکنان متقاعد کنید. خلاصه داستان به طوری است که شما را با عنوان کابوی در بازی قرار می دهد و شما نیز می توانید با تیراندازی و دوئل های موفق و زیبا افتخارات خود را در غرب وحشی بالا ببرید و غرب را فتح کنید. بازی Bloody West: Infamous Legends صحنه های زیبا و واقعی از دوران غرب خونین را شبیه سازی می کند که می توانید در آن ها به عنوان حاکم شهر خود را با افتخار نشان دهید که یک اشتباه در شلیک می توانید آخرین اشتباه شما باشد!

ویژگی های بازی Bloody West: Infamous Legends

  • وجود کاراکترهای مختلف از یاران تا دشمنان
  • یک بازی استراتژی و مدیریتی با نیاز به تفکر استراتژیک، تاکتیک ها و مهارت ها
  • شما حاکم شهر خود هستید کسب درآمد با فروشگاه ها و ایجاد یک شبکه تجاری.
  • بیرون کشیدن راهزنان از منطقه و تبدیل شدن به بزرگترین گاو بارون غرب وحشی!
  • بازی کردن از طریق رعایت قوانین و استفاده از تاکتیک های مختلف برای پیروزی
  • ساخت و گسترش باند مسلح خود برای مقابله با جنایت کاران
  • رسیدن به اسب خود و فتح کردن غرب وحشی!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.