دانلود Battle for the Galaxy 2.3.5 – بازی آنلاین نبرد برای کهکشان اندروید

انتشار: 6 بهمن 1396
ورژن: 2.3.9
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Battle for the Galaxy 2.3.5 – بازی آنلاین نبرد برای کهکشان اندروید

Battle for the Galaxy نبرد برای کهکشان یک بازی عالی و محبوب در سبک بازی های استراتژی برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی AMT Games در پلی استوری گوگل به صورت رایگان عرضه شده و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. بازی پر از هیجان که از برج دفاع، استراتژی و جنگ های پویا است. ایجاد کردن یک ارتش قدرتمند و شرکت کردن در نبردهای متنوع. حمله به دشمنان برای کسب منابع با ارزش و افزایش قدرت خود! استخدام ارتش از دریایی فضایی، mechs غول پیکر، رزم ناو جنگی و بسیاری از واحدهای دیگر که برای قدرتمند سازی خود و حتی ساخت، ساختمان های مختلف و قوی کردن پایگاه نظامی خود در برابر دشمنان و حتی پیروزی! شرکت در لیگ های مهم برای شرکت در نبردهای سرخت و روبه شدن با دشمنهای مختلف برای کسب موفقیت و جوایز!

بازی Battle for the Galaxy قابلیت های بسیاری را دار می باشد که برای سیستم عامل اندروید یک بازی آنلاین استراتژیک فوق العاده را به وجود آورده. اکثر بازی های محبوب استراتژ یک اندروید به صورت آنلاین بازی می شوند و نیاز به اتصال اینترنت دارند که بازی Battle for the Galaxy نیز همینطور می باشد.

برخی از ویژگی ها بازی Battle for the Galaxy

  • گرافیک بسیار عالی بازی
  • قابلیت دفاع کردن برج با عناصر PVP بازی
  • بسیار هیجان انگیز و جذاب با چلش های عالی!
  • استخدام ارتش خود از دریایی فضایی، غول پیکر، رزم ناو جنگی و … آماده برای مبارزه
  • شرکت در هر نوع تصور از جنگ و گرفتن جوایز بزرگ: پیروزی در لیگ، مسابقات، دوئل و حملات و …
  • چالش های کامل در روز به کسب پاداش های عالی و افزایش منابع خود!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.