دانلود Badland Brawl 1.3.8.5 – بازی جنجال سرزمین باطلاقی برای اندروید

انتشار: 25 مهر 1397
ورژن: 1.3.8.5
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Badland Brawl 1.3.8.5 – بازی جنجال سرزمین باطلاقی برای اندروید

Badland Brawl جنجال سرزمین ها یکی از بازی های زیبا اندروید در سبک محیوی استراتژی است که آنلاین بوده و هنگام بازی نیاز به اتصال اینترنت دارد. این یک بازی شگفت انگیز چند نفره اکشن از بازی های حماسی است که سخت به استاد فیزیک مبتنی بر گیم پستگی دارد که بازیکنان را به صورت آنلاین و همزمان از سراسر جهان دچار چالش های جذاب می کند. کلاون های خود را بر روی میدان جنگ قرار دهید! استاد زمان و هدف خود را برای ساخت تاکتیک های دیوانه و واکنش های زنجیره ای ویرانگر فراهم نمایید و ترکیب ده ها تن از کلون ها را به یک حمله ی درخشان تاکتیکی و برج حریف را بردارید تا بتوانید به بهترین نحوه خود را یکی از پیروزترین های میدان حمسای تبدیل نمایید.

در بازی Badland Brawl بخاطر آنلاین بودن بازی، شما در برابر دیگر بازیکان اسراسر جهان به رقابت های جهانی خواهید پرداخت که علاوه برز داشتن جذابیت از هیجان بالایی نیز برخودار خواهد بود. گیم پلی فیزیک مبتنی بر با گرافیک زیبا بصری و منحصر به فرد از ویژگی های اساسی است که باعث افزایش جذابیت و هیجان آن شده است. شما در این بازی زیبا نیز می توانید همانند دیگر بازی های آنلاین و استراتژی اندروید، به ایجاد قبلیه بپردازید. در نهایت می توانی گفت شما می توانید با دانلود نصب نمودن بازی زیبای adland Brawl ایجاد واکنش های زنجیره ای دیوانه به ضرب و شتم و مخالفان بپردازید و از بازی لذت ببرید.

ویژگی های بازی Badland Brawl

– نبرد با دیگر بازیکنان در سراسر جهان در زمان واقعی نزاع و جدال

– سرگرم کننده، بصری و منحصر به فرد با گیم پلی مبتنی بر فیزیک

– ایجاد واکنش های زنجیره ای دیوانه به ضرب و شتم و مخالفان خود

– ده ها تن از شخصیت های جذاب و زیبا برای باز کردن

– جمع اوری و ارتقاء دادن بسیاری از موارد مختلف

– پیشرفت از طریق ده ها زمین و تمام راه به بالا

– پیوستن یا ایجاد یک قبیله، برای اشتراک گذاری های حماسی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.