دانلود Art of War : Last Day 1.0.79 – بازی استراتژی هنر جنگ اندروید

انتشار: 20 شهریور 1396
ورژن: 1.0.79
سیستم مورد نیاز: 2.3.3 به بالا
دانلود Art of War : Last Day 1.0.79 – بازی استراتژی هنر جنگ اندروید

Art of War : Last Day هنر جنگ: روز گذشته یکی دیگر از بازی های جدید و استراتژی، مخصوص گوشی های اندروید می باشد که قصد قرار دادن آن را در این مطلب برای کابران گرامی سایت داریم. آیا شما آماده مبارزه هستید؟ نبرد نهایی علیه یک AI سوپر هوشمند، سرکش و ارتش قدرتمند ربات آغاز شده است، روز آخر فردا فرا می رسد که شما نقش مهمی در آن دارید. سربازان خود وارد جنگی بی پایان با ماشین آلات آدرنالین در برابر سیستم ربات هوش مصنوعی خود آگاهانه که مبارزات در زمان واقعی انجام خواهید داد! شما در بازی می توانید با استفاده از قدرت و استراتژی، مبارزات حماسی علیه AI بین ربات ها و ماشین های خود بپردازید. اعتصاب پایگاه های دشمن برای ساخت امپراتوری خود و تقویت کردن دفاع خود از دیگر کارهای اصلی بازی می باشد که باید به آن ها بپردازید شما همچنین می توانید با دیگر بازیکنان از سراسر جهان متحد شوید و یک اتحاد قدرتمند با استراتژی بالا را به وجود آورید و مقابل دشمنان خود به راحتی مبارزه نمایید!

Art of War : Last Day بازی استراتژی زمان واقعی و سطح بندی با عناصر RPG می باشد که شما می توانید در آن به آنلاین PVP چند نفره با جنگ های RPG بپردازید و سبک فرماندهی خود را با شکلی متفاوت و منحصر به فرد به وجود آورید (از بازی لذت ببرید).

ویژگی های بازی Art of War : Last Day

  • آنلاین PVP چند نفره  به همراه جنگ های RPG
  • نبرد آنلاین رایگان در یک جنگ آینده PVP علیه میلیون ها فرمانده دیگر
  • آموزش ارتش عظیم از مکانیک و تانکهای عالی برای مبارزه
  • برخورد با اتحادیه های دشمن برای غارت منابع و ساختن پایگاه روباتیک خود
  • یک دنیای آنلاین از روبات ها، ماشین ها و دشمنان AI در انتظار شما برای مبارزه!
  • ساخت پایگاه و امپراطوری خود و مبارزه با دستگاه PVE AI در جنگ منابع حماسی
  • چت با متحدان استراتژیک 1 در برابر 1 و یا در اتاق های گفتگو برای برنامه ریزی برای مبارزه
  • استراتژی زمان واقعی و سطح بندی با عناصر RPG
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.