دانلود Art of War 3: PvP RTS 1.0.59 – بازی استراتژی هنر جنگ 3 اندروید

انتشار: 3 بهمن 1396
ورژن: 1.0.59
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Art of War 3: PvP RTS 1.0.59 – بازی استراتژی هنر جنگ 3 اندروید

Art of War 3: PvP RTS بازی موبایل استراتژیک در زمان واقعی برای گوشی و تبلت های اندروید میباشد که نسخه سوم بازی جذاب و آنلاین هنر جنگ است که قبل از نسخه های قبلی را در سایت منتشر و معرفی نموده ایم. بازی در سه بخش جذاب و زیبای فرماندهی، تسخیر و شکست دادن دشمن در میدان جنگ میباشد! در این بازی، شما باید به مبارزه با دیگر بازیکنان در جنگ PVP (زمان واقعی) بپردازید و که برای کسب برد باید از مهارت ساختار جنگ استراتژیک و تاکتیک های بالایی برخوردار باشید. توسعه استراتژی پیروز خود از طریق ارتقاء دادن پیاده نظام، تانک، وسایل نقلیه زمینی، نیروی دریایی و نیروی هوایی برای به دست آوردن قدرت لازم و مورد نیاز در برابر دشمنان می باشد. Art of War 3: PvP RTS یک بازی استراتژیک در زمان واقعی در بهترین سنت بازی ها RTS است که دنیایی از جنگ و نبردهای مدرن را به ارمغان می آورد که در آینده بین دو جناح متفاوت رخ می دهد و دنیای را به خود درگیر می کند که شما می توانید در آن نقش اساسی را به خود بدید!

ویژگی های بازی Art of War 3: PvP RTS

  • بهترین بازی استراتژی آنلاین با جنگ های PvP در زمان واقعی
  • سیستم کنترل کلاسیک RTS در جنگ با امکان کنترل هر واحد به طور مستقیم
  • مشاهده جنگ های زمان واقعی PvP آنلاین با گرافیک دقیق خیره کننده!
  • امکان استفاده از انواع واحدها و توانایی های تاکتیکی برای کسب پیروزی
  • دو جناح متخاصم با ویژگی های خود و واحدهای رزمی منحصر به فرد
  • امکان ساخت و ارتقاء بسیازی از ساختمان های موجود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.