دانلود Age of Warring Empire 2.5.27 – بازی عصر جنگجوی امپراطوری اندروید

انتشار: 27 تیر 1397
ورژن: 2.5.27
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Age of Warring Empire 2.5.27 – بازی عصر جنگجوی امپراطوری اندروید
Age of Warring Empire یک بازی زیبا و عالی در سبک استراتژیک و نقش آفرینی مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد که در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است و توانسته با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود ، امیتاز 4.3 از 5.0 را کسب کند. رفتن به دوران عصر جنگ امپراطوری و وارد شدن در آنجا به عنوان یک قهرمانان و مبارزه کننده تمام عیار از کارهای شما در بازی است که خود را با چالش های عصر جنگجوی امپراطوری رو به خواهید کرد! در بازی شما می توانید شاهد مبارزه خیره کننده در نبردها باشید و همچنین به مبارزه به بپردازید و سبک نقش آفرینی بازی را تکمیل نمایید. ساخت حکومت شهری خود و اعمال تغییرات در آن که شامل ارتقاء دادن خانه ها و ساختمان های ساخته شده می شود و باعث افزایش قدرت شما خواهد شد. بازی Age of Warring Empire امکانات و ویژگی های بسیاری دارد که یک بازی استراتژی و نقش آفرینی عالی را به وجود آورده است که در آن می توانید از سراسر جهان با بازیکنان دیگر به مبارزه بپردازید!

ویژگی های بازی Age of Warring Empire

– ساخت امپراطوری خود و تسخیر تمام دشمنان!

– تمام قهرمانان ماهر با توانایی های منحصر به فرد و انیمیشن خیره کننده بازی!

– امکان و وجود کرافت، ارتقا و سوکت سلاح و زره پوش به همراه تجهیزات عالی قهرمانان

– تحقیقات تکنولوژی و ارتقاء نیروهای خود برای پیشرفت و افزایش قدرت امپراطوری خود!

– ایجاد یا پیوستن به یک اتحادیه برای متحد کردن امپراطوری ها جهان شکست دادن دشمنان در جنگ های گروهی!

– امکان چت چت کردن و انجام استراتژی با دوستان خود قبل از مبارزه با دشمنان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.