دانلود Wrestling Revolution 3D 1.630 – بازی کشتی کج سه بعدی برای اندروید

انتشار: 6 فروردین 1397
ورژن: 1.630
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Wrestling Revolution 3D 1.630 – بازی کشتی کج سه بعدی برای اندروید

Wrestling Revolution 3D بازی عالی برای اندروید می باشد که مبارزات فوق العاده را بین کشتی کجان حماسی در رینگ ایجاد می کند که می توانید شاهد تجربه عالی در این زمینه باشید. در ابتدا کشتی گیر مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با آن وارد میدان مبارزه شوید و با نشان دادن مهارت های کشتی کجی خود تمام حریفان را شکست دهید و یک مبارزه هیجان را با برد خود به پایان رسانید. این بازی به شما این امکان را می دهد تا به صورت حرفه ای در حالت های مختلف و بسیار بازی کنید که هر کدام از حالت ها دارای هیجان و جذابت متفاوت خودشان هستند. در بازی همچنین شاهد کشتی کجان حرفه ای و قهرمانان بسیاری خواهید بود که نسبت به هم مهارت ها زیاد و متفاوتی دارند و با شیوه مبارزه خود، به مبارزه کشتی کج می پردازند.

Wrestling Revolution 3D کم حججم است و دارای امکانات بسیاری نسبت به حجم کم خود دارد که می تواند یک بازی عالی و خاطره انگیز را از کشتی کج به جا بگذارد. یکی از مشکلات در چنین بازی هایی داشتن کنترل سخت و پیچیده است که حالا حالا ها کاربران نمی توانند خود را پیدا کنند. ولی این بازی زیبا دارای کنترل پایه ای است که هرکاربری می تواند در عرض چند دقیقه خودش را پیدا کند و کنترل را بازی را به کلی یاد بگیرید. بازی Wrestling Revolution 3D در مارکت گوگل پلی بیش از 100 میلیون بار توسط کاربران اندروید دانلود شده است و یکی از پرطرفدارترین بازی های کشتی کج برای گوشی و تبلت های اندروید است!

ویژگی های بازی Wrestling Revolution 3D

  • کم حجم با طراحی جذاب و ساده
  • گرافیک عالی نسبت به حجم سه بعدی
  • کشتی کجان و قهرمانان حرفه ای با توانایی ها منحصر به فرد
  • کنترل جذاب و عالی بدون هیچ پیچیدگی
  • داشتن حالت های مختلف با هیجان متفاوت
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.