دانلود World Soccer League 1.8.8 – بازی لیگ جهانی فوتبال برای اندروید

انتشار: 4 فروردین 1397
ورژن: 1.8.8
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود World Soccer League 1.8.8 – بازی لیگ جهانی فوتبال برای اندروید

World Soccer League بازی فوتبالی زیبا برای اندروید است که همانطور از نامش پیداست بازی عالی از شبیه سازی از بازی واقعی فوتبال میباشد. در بازی 60 تیم ملی به همراه 60 باشگاه مختلف که در مجموعه 2000 بازیکن از کل تیم ها و کشورها وجود دارد. این بازی نیز همانند دیگر بازی های وررزشی فوتبال دارای 4 حالت مختلف از جمله حالت لیگ، جام و آموزش میباشد که می توانید به دلخواه یکی را انتخاب کنید و مسابقات دوستانه و … را آغاز کنید. البته باید تیم را انتخاب کنید تا با تیم مورد علاقه خود پا به زمین و فوتبال بگذارید و از بازی کردن لذت ببرید. بازی این امکان را به شما می دهد تا به راحتی از صحنه های که دوست دارید، از جمله موقع به ثمر رسیدن یک گل زیبا، آن را ضبط کنید و از به اجرا گذاشتن مهارت های خود در بازی لذت ببرید!

بازی World Soccer League طراحی شده با دکمه و کنترل ساده و آسان است که به راحتی می توانید فوتبال را مدیریت کنید و یک فوتبال بازی واقعی و عالی را در گوشی های همراه تجربه کنید. همچنین این بازی قادر است از 15 زبان مختلف و محبوب جهانی پشتیبانی کند.

ویژگی های بازی World Soccer League

  • ارائه دستاوردها و فعالیت های جهانی
  • وجود بیش از 60 تیم ملی + 60 باشگاه با 2000 بازیکن
  • ارائه دادن چهار حالت مختلف از جمبه حالت دوستانه، جام، لیگ، آموزش
  • بازی فوتبال واقعی برای لذت بردن از هیجان واقعی
  • ذخیره و نگه داشتن تصویر از لحظات عالی فوتبالی
  • بهینه سازی شده برای پشتیبامی از دشتگاه ها
  • پشتیبانی از 15 زبان مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.