دانلود Top Soccer Manager 1.17.7 – بازی مربی فوتبال برتر اندروید

انتشار: 16 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.17.7
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Top Soccer Manager 1.17.7 – بازی مربی فوتبال برتر اندروید

آیا رویای مربیگری تیم فوتبال با یازده ستاره قهرمان دارید و می خواهید قدرت مربیگری خود را به دیگر تیم ها نشان دهید؟ Top Soccer Manager یک بازی جدید و رایگان برای گوشی های اندروید می باشد که شما در آن مدیریت و مربیگری یک تیم را بر عهده دارید. تیم را انتخاب نمایید، مهارت های خاص و تاکتیک های تیمی را بالا ببرید تا بتوانید یک تمی قدرتمند بسازید و خود را در مقابل هزاران تماشاگر بین تیم های دیگر سر بلند کنید تا عنوان بهترین مربی فوتبال را به خود اختصاص دهید! البته مربی گری به همین ساده گی و آسانی نیست و حتی در بازی نیز، چالش هایی را به همراه خواهد داشت که یکی از یان چالش ها مدیریت و آموزش تیم هست که علاوه بر داشتن سرگرمی، جذاب هم است.

بازی Top Soccer Manager گرافیک 3D همهجانبه از مدیریت فوتبال عالی و یک بازی قدرتمند، فانتزی را در اختیار شما قرار می دهد که در آن مربیگری شما، نقش زندگی را دارد! زمانی که شما یازده بازیکن را کنترل می کنید و در مقابل تیم حریف که به صورت زمان واقعی به مسابقا می پردازید چالش های عالی بازی را دنبال می کند که اگر خوب کار کرده باشید می توانید خود را مقابل بازیکنان و یا مربیان فوتبال برتر از سراسر جهان نشان دهید و وارد رقابت های سر سخت شوید تا به بهترین مربی تبدیل شوید!

ویژگی های بازی Top Soccer Manager

  • گیم پلی زیبا با گرافیک 3D همهجانبه
  • مدیریت و آموزش تیم خود از لحاظ های مختلف برای افزایش مهارت ها
  • بازی بازیکنان از از سراسر جهان در زمان واقعی برای کسب برد شیرین!
  • تبدیل کردن بازیکنان خود به یک ستاره
  • تجربه بازی چندنفره به صورت آنلاین
  • ورزشگاه های جذاب با محیط های عالی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.